Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egyesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egyesek idősebb korban jobban néznek ki, mint fiatalon?

Figyelt kérdés
2023. nov. 27. 19:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Adnak magukra, gének.
2023. nov. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
érésnek hívják...
2023. nov. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Monica Lewinsky fiatalon:


[link]


És napjainkban:


[link]

2023. nov. 27. 19:12
 4/11 anonim ***** válasza:
13%

Mi az az idősebb? Férfiaknál pl elég gyakori hogy 30 után kezdenek jól kinézni, de azert egy 60 éves már nem szebb mint 40 évesen volt.

Nők is van aki 30 után lesz szebb, de sajnos ők altalában innentől, vagy kb 40-től hamarabb öregszenek.

2023. nov. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Monica most szebb nő, pedig 50 éves.
2023. nov. 27. 19:12
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Mert férfiak.
2023. nov. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ilyeneket hívják későn érő típusoknak.
2023. nov. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

A férfiak férfiasabbak lesznek, a kölyök kép lekerül és férfiasabb kép kerül a helyébe. (persze van aki köjökképű még 40 évesen is)

Fiatalon azt mondják rá h helyes fiú, idősebb korban jóképű.


Lányoknál ez nem mindig tér el. Sminket leszámítva nem igen láttam olyat aki szebb lett volna 50 évesen mint 20 évesen.

Kivétel ha túlsúlyos volt fiatalon.

2023. nov. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy fogok kinézni később, de azt simán össze tudom foglalni, most miért nézek ki 32 évesen jobban, mint 20 éves koromban:

- Rendszeres edzés. Hiába voltam 20 évesen vékony, az izomtónusom / formám béna volt a mostanihoz képest.

- Összehasonlíthatatlanul jobb étkezés, minőségi tápanyagok, minimális szemét. 20 évesen nyilván chipsen, macifröccsön és aluljárós gyroson éltem, mint minden egyetemista.

- Sokkal egészségesebb életmód. Minőségi alvás, minimális alkohol, nulla cigi. Jobb mentális egészség, boldogabb párkapcsolat.

- Tudatos bőr- és hajápolás. Sokkal szebb bőrkép és előnyösebb fazonú haj. Az sem baj, hogy megtanultam szépen sminkelni.

- Sokkal több magabiztosság, ami az évekkel és tapasztalattal jön.

Rengetegen vagyunk ezekkel így.

2023. nov. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

5

Ebben az is benne szokott lenni, hogy az előző generációk divatja mára már ciki. Monica jól nézett ki régen is, csak ma már furának tűnik az a haj.

2023. nov. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!