Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha most fiatalon nem tetszenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha most fiatalon nem tetszenek az idősebb nők, később azért még fognak? Ez változik ahogy én is öregszem?

Figyelt kérdés

Valahol látok én szépséget 30-40-es nőkben is, értem amikor azt mondják rájuk hogy szép. De egyszerűen nem tetszenek, látok rajtuk olyanokat, amiket a fiatal lányokon nem. Már mondjuk a 25 év körüli lányokon is látok bizonyos értelemben öregedést, főleg azokon akik buliznak, isznak, cigiznek, nem sportolnak, rosszul esznek. (De azért ebből legalább 3 igaz az emberek többségére.)


Szóval idősebb férfiakhoz szól a kérdésem, akiknek fiatalon szintén csak a fiatal nők tetszettek, hogy ez később fog változni?

25/F


2020. máj. 1. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:
34%
Hát nem tudom. Nekem általában nem tetszenek a 40 felettiek. 20-25 éves korban sokak számára még ingyen van a szépség, de ahogy múlnak az évek, egyre többet kell tenni érte. És hát a legtöbben nem tesznek.
2020. máj. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

37 vagyok. A huszonéves nők számomra kislányosak. A korombeliek tetszenek, pár év ide vagy oda nem számít.

Régebben a huszas éveimben a huszonéves nők tetszettek...

Szóval igen ahogy öregszünk úgy változik az ízlésünk. Nekem kifejezetten tetszenek a harmincasokon megjelenő apró ráncok.

Viszont ismerek olyat aki a vele egykorú nőket már öregnek tartja, és csak fiatal nőkkel hajlandó ismerkedni. Hogy nálad ez miként lesz, azt nem lehet tudni.

2020. máj. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
25 éves vagy? Kérdezz meg róla egy 14 évest, hogy mekkora vénembernek tart, és elképzelni nem tudja, hogy egy ilyen looser őskövülettől bármit akarna
2020. máj. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!