Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért ilyen gyerekes? Hagyjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért ilyen gyerekes? Hagyjam és elmúlik neki majd?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm.2éve ismerjük egymást.Mostanáig tök jóba voltunk, beszélgettünk minden nap.Az utóbbi időben pedig olyan furcsa.Állandóan beszólogat, hülye neveket ad, a külsőmre tesz megjegyzéseket és szórakozás képp ütöget.Rákérdeztem hogy megsértettem e valamivel esetleg, de annyit mondott hogy nem és nem érti mért kérdezem.

Most akkor mégis tettem valamit csak nem mondja meg?

Egyébként lehet nem jó kategória de sehova nem illet.

Előre is köszönöm a válaszokat.:)

17/L


2010. okt. 20. 19:05
 1/7 Moszuke ***** válasza:
biztos így udvarol^-^
2010. okt. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egyet értek az előzővel :P
2010. okt. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

csak nem.:D

17 évesen azért ennyire furán nem udvarolhat...vagy nem tudom én már.

2010. okt. 20. 19:10
 4/7 anonim ***** válasza:
kivételesen egyetértek Moszuke válaszával
2010. okt. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen osztálytársam...

Tavaly óta ilyen velem (azóta vagyunk oszt.társak).Jófej srác,meg ha akar rendes is csak általában hülyéskedik,poénkodik,beszólogat meg csapdos...Na most a beszólogatás alatt nem csak negatív dolgokat értek,olyanokat is szokott mondani,hogy "királylány" meg "cicám" meg ilyeneket.

Én már nem foglalkozom vele:) Csak nevetek rajta egy jót és kész!

Ha így akar udvarolni ... hát nekem ez nem jön be.

15/L

2010. okt. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Oké, tegyük fel hogy így udvarol.De akkor mért sérteget?:D

Ez így tök abszurd szerintem..

2010. okt. 20. 19:13
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy szerelmes kisfiú viselkedését ne próbáld megérteni.

El kell viselni, ha neked is tetszik.

Óvatosan a helyes irányba terelgetni, és megvárni amig felnő. Rá is lehet segíteni, hogy előbb jöjjön el ez az idő

2010. okt. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!