Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miért van? Elég vicces...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van? Elég vicces volt. XDD

Figyelt kérdés

Ma suli után próba volt, és elég sok gyerek maradt a még suliban.

Sokan ültek a padokon, alig volt szabad hely.

Van egy lány, aki most 8.os, és mellette felszabadult egy hely, mert a srác aki mellette ült, elment wc-re.

Egy 7.es kisfiú(oszitársam), meg nem mert a csaj mellé ülni. Mondták neki, hogy nem harap, nyugodtan üljön oda, sőt a lány is mondta neki, hogy nyugodtan üljön mellé, a fiú csak ennyit mondott nagyon megszeppent arcal(jól levörösödve), hogy" öö..nem" .

Ez miért lehetett? Tetszik neki a lány? Vagy szerelmes belé?

Amúgy az említett lány kinéz minimum 17-nek.



Amúgy, én a srác(aki nem mert odaülni) osztálytársa vagyok, és azért tettem fel a kérdést, mert szerelmes vagyok belé, és jó lenne tudni, hogy ebből kiindulva tetszhet- e neki az a lány.. =/// (remélem nem)

13/L


2010. okt. 20. 17:13
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
100%
a kedves alelnök úr előre dolgozott 2 hetet és szabadidejében feljött röhögni a sok idióta kérdésen :D sikeres talán vagyok,de hülye is az is biztos :D majd 30 év múlva talán felnövök az úr kifejezéshez :D tanult vagyok de fegyelmezetlen,komolytalan,és mindenben csak a viccet látom :D
2010. okt. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
100%

ohm értem, pont, mint a barátom:D

20L

2010. okt. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
100%
általában azokra szoktam feljönni ahol lehet oltogatni az embereket mert azt szeretem :D meg szeretek idióta válaszokat adni,meg hasonló. :D A Főnökeim is mindig azt mondják hogy sokkal hamarabb is lehettem volna alelnök ha komolyabb lennék. :D
2010. okt. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
80%

13 évessen de sok bajod van:DD

úgy szeretem h a kis 13 évessek 16-nak akarnak mutatkozni és húú nekem van pasim akkor most verem rá egy kicsit magam.

énis ilyen voltam bevallom..és elis b@sztam a hetedik évemet a suliban eléggé.

És pont odaláttál és pont hallottad is? ejjhaa neked aztán jó a füled.xDDD

na szerintem csönd és menj aludni ne itt próbáld verni a nyálad mert valaki épp megsajnál és egy elképzelhetetlen választ ad amiben te hiszel;DDD

2010. okt. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
100%

És most hány éves az alelnök "úr"?

20L

2010. okt. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 A kérdező kommentje:

18:38-as.

mondom hogy én nem voltam ott, hanem fentről láttam. A legjobb barátnőm ált ott, és ő hallotta..

2010. okt. 20. 18:56
 27/47 anonim ***** válasza:
100%
az elnök úr most 25 :D és a 20L mennyi idös? :D
2010. okt. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
Micsoda problémáid vannak.
2010. okt. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
100%

A 20L idén lesz 84:P

Elég korán kezdte Ön az alelnökséget:D Azt szabad tudni hogy minek az alelnöke? A Magyar Alkoholista Klubnak? :D:P

20L

2010. okt. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
100%

Ugye csak vicceltem, ha Ön nem tudná, semmiképpen sem szeretnék magamra haragítani egy alelnök Urat:D

20L

2010. okt. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!