Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek? Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek? Miért nem értik? Vagy én vagyok a rossz?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok,gimiben vok 11-es.2 éve van barátom,nagyon szeretjük egymást.Ő 21 éves és most elsős az egyetemen.Nyugi nem bukott,csak külföldön tanult,meg elvégzett egy okj-t.De ez most mindegy is.A lényeg,hogy jelenleg 200 km-re vagyunk egymástól,péntek este és szombaton találkozunk,meg vasárnap addig míg kikisérem a vasútra.Az osztályunk eléggé jónak mondható,elég sokat vagyunk együtt sulin kívül is.Most pillanatnyilag szülinap-sorozat van,9 embernek van 3 hónap alatt a szülinapja,és hetente v kéthetente buli péntek este.És most már kb. 2 hete azon vitatkoznak velem a bnőim,h miért nem megyek velük,egy estét kibír egyedül,de ez nem így van és enm fogják fel.Én nagyon szeretem őt és eddig szinte minden délután együtt voltunk,és ha most a 2 napból egy kimarad eléggé bántja mind2őnket.A szöveg az,h sosem megyek bulizni,meg sosem iszom...ki kell kapcsolódnom.Most ez lehet úgy fest,mint vmi öreg nyanya,aki otthon akar lenni a párjával,de tényleg vele 1000000000x jobban érzem magam,mint ey cigifüstös,sok részeggel teli diszkóban.Mert,h ő is bulizik,meg egész héten iszik,csajozik... ami egyáltalán nem igaz.Nagyon ritkán iszik,és akkor is max 1 sör,bulizni nem nagyon,max. koleszes bulik,de azoknak is elég hamar vége,már éjfél körül csendesül minden.Csajozni pedig nem szokott,tudom ez most ilyen kislányos szöveg,de tudom,h nem,mert nem az a típus,meg amúgy is tudja,h kb. 5 perc múlva már tudnék róla.Meg múlt héten vt egy buli az oszt.társamnál,a beugró egy üveg pia volt,nem mentem el,mert az egész már eleve úgy indult,h h be fogunk b*-ni este,én meg nem szeretek és nem is szoktam inni.Nagy ritkán egy gyümölcsvodka kb.3 havonta.

És sajnos mindezt,csak 2 ember érti meg körülöttem,az egyik azért mert szintén van barátja,aki egyetemista és ritkán találkoznak,a másik meg azért mert hasonló mint én,aki nem iszik,nem cigizik,és fontos neki a barátja.

ekkora bűn,h szerelmes vagyok,és fontosabb a barátom,mint egy buli,ahol úgyis mindenki részeg?

értelmes válaszokat.

köszönöm :)


2010. okt. 20. 15:22
 1/8 Moszuke ***** válasza:

hát első gondolatom az volt hogy, egy évben egyszer van szülinapja valakinek. tehát meg kéne tisztelned azzal, hogy megjelensz.


aztán olvastam tovább, hogy egy szülinap felétek a bebaszásról és a cigifüst stb-ről szól így már azt mondom, hogy KISSÉ megértem, hogy nem akarsz ott lenni.


ettől függetlenül ha magamból indulok ki én mindenképp ott lennék egy haver, osztálytárs vagy barát szülinapján.

(bár nálunk az osztálytárs majdnem felért egy baráttal, mert nagyon jó osztályokba kerültem mindig, összetartás, bajtársiasság, jó hangulat stb)


a párok jönnek mennek a barátok maradnak. persze ilyen távoli noname haver akinek még a teljes nevét se tudod az más tészta.. annak valóban nem fontos elmenned "ünnepelni".


de ha egy jó barát/jó osztálytárs szülinapját kihagyod a párod miatt akkor k*csög vagy. 1évben 1x van ilyen.

2010. okt. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

lehet,hogy igazad van,de nálunk a szülinap az egy ugyanolyan buli mint,mikor vmi ok nélkül megyünk el valahova.szal max annyi,h egy kör koccintásként és utána mindenki elmegy táncolni,inni,cigizni,pasizni...

és eddig az elmúlt 2 évben,mindenkinek elmentem a bulijára,de ettől az évtől ez változott

mondjuk már tavaly is sokszor lelkiismeret furdalásom volt amiatt,h most vele lehetnék,együtt aludhatnánk de nem mert én itt vok,csak úgy,azért h ne sértődjön meg vki.

2010. okt. 20. 15:37
 3/8 komasa ***** válasza:

Először is: nagyon hosszú a kérdés és ezért nem sokan fogják végigolvasni és válaszolni rá. (én végig olvastam)

Másodszor: egyáltalán nem baj, hogy így gondolod a dolgokat, és primitív magatartású a baráti köröd. (Nekem van egy régi jó barátom akit két évig nem nagyon láttunk, mert a barátnőjével volt, és én ezt megértettem) Az lenne a normális, hogy 17 évesen nem innának az otársaid minden hétvégén beb.szásig.

Harmadszor: 3 évig laktam egyetemi koliban soha nem érnek véget a kolibulik éjfélkor.:)

Fel a fejjel! Velük van gáz!

2010. okt. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

ő mondta,h általában akkor már a nagyrész elmegy ő is el szokott menni,mert reggel akkor elég fáradt.

és sosem hazudna nekem,mert mind2en tudjuk,hogy egy kapcsolanak akkor már nincs jövője ha hazugságok vannak benn

2010. okt. 20. 16:03
 5/8 anonim ***** válasza:

hát én nem tom, hogy nálatok hogy zajlik egy ilyen szülinap vagy, hogy a párod mennyire van jóba a barátaiddal, de nálunk pl ha olyan az ünnepelt akivel én elég jóba vagyok, akkor egyértelmű, hogy a párom is hivatalos. sztem a közeli barátaid szülinapjára el kéne menned. nem megoldható az, hogy a pároddal együtt?

bocsi, ha hülyeséget írtam. elég hosszú a kérdés nem biztos, hogy minden részletet felfogtam :S:D

egyébként tök érthető, hogy szeretnéd azt a kevés időt a pároddal tölteni, de lehet hogy egy közös buli is jó lenne :)

2010. okt. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ők az osztálytársaim,és csak pár embert ismer az osztályomból.És tudom,h nem érezné jól magát,mert van aki rendszeresen viszi a barátját az ilyen bulikra,és akkor vagy a srác egyedül van,vagy ők elvonulnak kettesben.Ezt meg nem akarom
2010. okt. 21. 16:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem baj,hogy így gondolkozol.Én ebben az évben minden hétvégén bulizni jártam,de már besokkoltam tőle.Ráadásul lett most barátom,akire nagyon sokat vártam,és nem kockáztatnám a kapcsolatunkat.AMúgy meg milyen barátok azok,akik nem értenek meg?
2010. okt. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem azért, mert van párod, nem kéne hanyagolnod a barátaidat! Az első kapcoslatomban én is így viselkedtem, soha nem mentem sehová a többiekkel. Most már szerencsére benőtt a fejem, és nem hagyom ki a találkákat, és ezt a mostani párom is megérti, hiszen neki is vannak jó barátai, akiket nem akar hanyagolni. A barátok mindig ott fognak állni melletted, de ha ejted őket, akkor ne lepődj meg, ha esetleges szakítás után elfordulnak tőled (azért remélem nem szakítotok a pároddal, csak hát ezt is számba kell venni) legalább ritkán menj velük szórakozni!
2010. okt. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!