Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy amikor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy amikor a lányok testileg a csúcson vannak, szellemileg akkor érnek a mélypontra?

Figyelt kérdés

A kérdés provokatív, de így is szándékoztam feltenni.

Ahogy beszélgetek emberekkel, és ebbe minden korosztály beletartozik, a következőt vettem észre. Amikor egy lány még gyerek, akkor(ha jól nevelték) kifejezetten értelmes és normális tud lenni. A gyerekkori sajátságok persze megvannak, de alapjában véve nincs vele probléma.

Amikor pedig átlépik a harmincat, akkor szintén nem szokott különösebb probléma előfordulni, mert általában már benő a fejük lágya és ismét elkezdik értékelni a másik belsőjét.

Viszont a kettő közötti időszak sok esetben kiábrándító tud lenni. A tiszteletreméltó kivételeket leszámítva borzasztóan elromlanak. Kezdődik az állandó vihogással, a totális önfejűséggel, folytatódik az irdatlan mértékben megnövekvő Ego-val és nagyképűséggel. Sokszor elképesztően ostoba gondolkodás és megmagyarázhatatlan döntések is hozzátartoznak az összképhez.A fontos emberi tulajdonságok teljes elértéktelenedése, ehelyett felszínes és üres dolgok kerülnek az előtérbe.

Szóval, mi a fene ez az egész? A hormonok teszik, a hatalom érzése vagy valami más?


2010. okt. 19. 13:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem az intelligencia hiánya. Mondja ezt egy "tiszteletre méltó kivétel".

21/L

2010. okt. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
mert tudod ők a "kijálylányok".
2010. okt. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
96%

Kezdődik az állandó vihogással, a totális önfejűséggel, folytatódik az irdatlan mértékben megnövekvő Ego-val és nagyképűséggel. Sokszor elképesztően ostoba gondolkodás és megmagyarázhatatlan döntések is hozzátartoznak az összképhez.A fontos emberi tulajdonságok teljes elértéktelenedése, ehelyett felszínes és üres dolgok kerülnek az előtérbe.


Ez igaz a fiatal fiúk többségére is. Idősebbekkel tudok csak barátkozni, mert a legtöbb korombeli srác is ilyen:/


17/F

2010. okt. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Az intervallummal nem értek egyet, szerintem amikor egy ember/lány elég idegesítően tud viselkedni, az leginkább a 12-20 év közötti időszak, ennek is elsősorban az első fele. Aki egyébként normális és rendes neveltetést kapott, annak ez az időszaka elmúlik a 20-as évei elejére legkésőbb.


26/N

2010. okt. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
De mi az hogy elmúlik? Nekem miért nem volt ilyen korszakom? Nem értem...
2010. okt. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

13.48

Úristen! :(

2010. okt. 19. 13:51
 7/20 A kérdező kommentje:

13.50

Azért, mert tiszteletreméltó kivétel vagy!

2010. okt. 19. 13:52
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Épp most trécsel egy csapat 14 éves fiú-lány az ablakunk alatt. Primitívek, agresszívek mind:(


"Gec, ha nem kú rok be pénteken, akkor nemtommiafaszlesz"

2010. okt. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Bocs, ez annyira nem ide tartozik.
2010. okt. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

13.49

Elhiszem. Bár a túlzott Ego azért szerintem húsz éven túl is marad még, inkább akkor kezd el csökkenni, amikor elkezd dolgozni az illető és túl van már egy-két nagyobb csalódáson. Persze erősen emberfüggő is, hogy ki mikor változik meg.

2010. okt. 19. 13:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!