Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha mélypontra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha mélypontra jutott a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben rengeteget kell tanulnom, és egyszerűen ez a kapcsolatunk rovására ment. Nem tudunk semmi programot szervezni, mert reggel 8-tól délután négyig dolgozok, utána meg tanulok, meg egy dolgozatot írok. Esténként fáradt vagyok, nem lehet velem normálisan beszélgetni, mert majdnem hogy elalszok közben, alig van erőm a szexhez, de most már az sem lehet, mert valami fertőzést is összeszedtem. Mindennek tetejében valamiért kérdőre vontam a barátomat, hogy nem is szeret, csak azért van velem, mert még nem talált nálam jobbat. Tisztában vagyok vele, hogy nem tart nagyon szépnek, inkább olyan elmegy kategória vagyok neki, viszont azt is mondja, hogy ő ennek ellenére is szeret, azért, amilyen vagyok. De én már teljesen szétestem. Mit csináljak? Ti mit csinálnátok? Beszélgessek vele teljesen nyugodt körülmények között, hogy mik a problémáim? Vagy inkább húzzam meg magam, aztán hogyha elmúlik a tanulós időszak, ha meggyógyulok, akkor minden rendbe jön majd? Ti mit tennétek? Nagyon padlón vagyok. Nem szeretném elveszíteni a barátomat, mert tudom, hogy szeret, ahogy én is szeretem őt. Ő már az eljegyzésen gondolkodik, csak ha fáradt vagyok, akkor hülyeségeket beszélek. Ő a legfontosabb számomra, és azt mondta, hogy tudja, hogy fáradt vagyok, és néha nem vagyok beszámítható, de mondjak bármit, őt nem tudom elüldözni. De mi van, ha mégis besokall?
2010. nov. 18. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Ülj le vele és beszéld meg a problémádat. Mondd el neki mint érzel, mit gondolsz, és szakíts egy kis időt magatokra. Valahogy csak meglehet oldani hogy egy-két estét együtt töltsetek kettesben gyertyafénynél, akár csak egy beszélgetéses, összebújós estére... az nagyon sokat ér. Én is tudom mivel nekem 3 hónapja van folyamatosan fertőzésem, mi mást sem csinálunk csak beszélgetünk, és nagyon jó hatással tud lenni mind2őnkre. Muszáj időt szakítanod rá, hogy érezze, szereted, csak most van más dolgod is, de ne hanyagold el. Hány éves vagy amúgy?
2010. nov. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Énn 23 vagyok, ő 25.

2010. nov. 18. 10:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Na most, ha valami mélyponton van, akkor már csak jobbá fog válnit ezután.
2010. nov. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha ennek ellenére veled van akkor biztos szeret és meg érti a problémáid. amugy ahogy irtad is ülj le vele és beszéld meg. legyél vele öszinte és majd átvészelitek ezt is.
2010. nov. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!