Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A rendes fiúk mindig hoppon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rendes fiúk mindig hoppon maradnak?

Figyelt kérdés

Azért írok, mert már nagyon elegem van ebből. Alapvetően is érzékeny lelkületű vagyok, most is magamba vagyok roskadva. Nem vagyok emós vagy ilyesmi, csak nekem nem jár ki a szerelem? Nem vagyok kezdeményezős típus, egyszerűen félek a nőktől, és meg is van rá az okom. Egyik pillanatról a másikba mindig úgy beletudnak lökni a szakadékba, hogy az életkedvem most is -1en van. Emiatt félek. Volt eddig 3 lány, akihez úgymond "közelebb" kerültem, de mikor elmondtam nekik, hogy mit érzek irántuk mindig csak a legyünk barátok sémát hozták elő. Sorry, de én senkivel nemtudok aza kőbunkó lenni, hogy nekem nem arra kellenek a nők. Nekem arra kell, hogy szeressem, és őis szeressen engem, a többi meg jön magától. Vagy rosszul látom a témát? Valami baj van velem? Elegem van már abból, hogy hétvégenként azt látom, hogy a kis 16-17 éves kiskancsók jobbnál jobb nőket nyalnak-falnak, aztán meg viszik az ágyba. Aztán annyi. Én nem akarok sokat, csak azt, hogy legyen már végre egy kapcsolatom.


19/F


2010. okt. 18. 22:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A bunkó nem biztos hogy a legjobb szó, könnyen félreérthető. Legyél inkább "leszarós".
2010. okt. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én hasonló gondokkal küzdöttem mire kifundáltam a receptet.Karriert kell építeni,vinni valamire hogy tartalom legyen a személyed mögött és akkor már annyival könnyebb a helyzeted.Én 5 évvel idősebb vagyok nálad de még nem valósítottam meg magamat.Sci-fi nek tűnhet ez a hozzáállás de nem hiányzik még annyira a sex hogy emiatt depressziós legyek hisz kishíjján papnak mentem aztán mégsem(voltaképpen az agyam az úr és rendkívül jól tudja kontrollálni az alsófelem).Amint a munka világában kellőképpen befutok, a magánéleti dolgok is hatványozottan jobban fognak menni.
2010. okt. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
20%

1) Tanulj meg írni

2) Ronda vagy, azért leszel csak barát, ha jó csávó lennél, vagy legalább gazdag, akkor már rég sunáznál valami modellt

3) K.vára nem férfias, hogy minden 3. kiskancsó itt sír-rí, mert nem jön be neki semmi.

4) Legyél bunkó, én is az vagyok, lájkolnak is...


Pl.: Szórakozóhelyen haverokkal direkt csak húztuk a kiscsajok agyát, egyet sem kértünk fel, másnap facebookon felvett egy csaj, akiről később kiderült, hogy a szórakozóhelyen nagyon bejöttem neki. A nevemet sem tudta, de képes volt megkeresni.


Miért?

Mert edzőterembe járok, sportos vagyok, jól öltözködöm, intelligens vagyok (mondjuk ezt ő nem tudta), picit sznob vagyok, ott én voltam a középpontban, és mert lesz@rtam, és ez b@szta az egoját.


Ha valakinek kinyalod a seggét, akkor az az életben nem fog téged értékesnek tekinteni, csak egy kutya vagy, aki ugrik, ha kell. De, ha nem kap meg, akkor harcolni akar érted, bármit megtenne, hogy megszerezzen, mert csalódna önmagában másképpen.

2010. okt. 19. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én is olyan vagyok, mint te csak én mellette egy utolsó rohdék (a rhadék nem csúnya szó) is vagyok.
2010. okt. 19. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
ööö...tehát egy félénk rhadék vagy?
2010. okt. 19. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha a pozitív külső visszajelzésekre építed fel az önbecsülésedet, akkor előbb-utóbb hatalmasat fogsz zuhanni. Lásd kiégett rocksztárok. Hosszútávon nem éri meg.
2010. okt. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
ja sajnos
2010. okt. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!