Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A rendes fiúk mindig hoppon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rendes fiúk mindig hoppon maradnak?

Figyelt kérdés

Azért írok, mert már nagyon elegem van ebből. Alapvetően is érzékeny lelkületű vagyok, most is magamba vagyok roskadva. Nem vagyok emós vagy ilyesmi, csak nekem nem jár ki a szerelem? Nem vagyok kezdeményezős típus, egyszerűen félek a nőktől, és meg is van rá az okom. Egyik pillanatról a másikba mindig úgy beletudnak lökni a szakadékba, hogy az életkedvem most is -1en van. Emiatt félek. Volt eddig 3 lány, akihez úgymond "közelebb" kerültem, de mikor elmondtam nekik, hogy mit érzek irántuk mindig csak a legyünk barátok sémát hozták elő. Sorry, de én senkivel nemtudok aza kőbunkó lenni, hogy nekem nem arra kellenek a nők. Nekem arra kell, hogy szeressem, és őis szeressen engem, a többi meg jön magától. Vagy rosszul látom a témát? Valami baj van velem? Elegem van már abból, hogy hétvégenként azt látom, hogy a kis 16-17 éves kiskancsók jobbnál jobb nőket nyalnak-falnak, aztán meg viszik az ágyba. Aztán annyi. Én nem akarok sokat, csak azt, hogy legyen már végre egy kapcsolatom.


19/F


2010. okt. 18. 22:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
A rendes fiúk mindig hoppon maradnak. :(
2010. okt. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Hmm nem feltétlen kelett volna elmonani hogy mit érzel. Látja az meg ha találkozgatni akarsz vele akkor is látja. Ezt sose értettem minek megkérdezni hogy járunk, meg elmondani hogy tetszel nekem azért jöttem ide...
2010. okt. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
48%
ja. légy faszagyerek!
2010. okt. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
100%
Ez valahogy törvényszerű. A rendes pasik vagy félnek kezdeményezni(ahogy a rendes lányok is, és ezért elkerülik egymást), vagy beleválasztanak az olyan lányokba, akiknek nem kellenek. Ugyanez a helyzet a rendes lányokkal is, annyi különbséggel, hogy ha ők kezdeményeznének, az természetellenes hatást váltana ki, mert lerína róluk, hogy ők nem olyanok. Nincs mit tenni: kezdeményezel kicsit többet, és lehetőleg a normális csajoknál, akik nem használnak ki, vagy marad ez az állapot. Sok sikert! :) 18/L
2010. okt. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 xyu ***** válasza:
tök re igazad van szerintem nem is csak arra kell 1 csaj hogy jól megb@sszam.Semmi baj sincs veled szerintem .15/F
2010. okt. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

A lányok a rendes pasikat általában nem veszik észre, csak barátnak "tartják". Legyél kicsit rámenősebb, és csak akkor nyílj meg teljesen, ha már biztosan érzed, hogy tetszel neki. Ez nem azt jelenti, hogy f@asznek kell lenni.

Még a végére egy saját tapasztalat: a mostani párom 2 évig volt mellettem mire rájöttem, hogy nem csak barátként szeretem Másfél éve vagyunk együtt és ez az eddigi legjobb kapcsolatom.

Szóval ne add fel. :)

20/L

2010. okt. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Kezdeményezni kell! Menj rá a számodra szimpatikusabb visszahúzódó lányokra. Attól hogy kezdeményezel, még lehetsz csipkerózsikalelkű hercegfiú, amit a csaj fel fog fedezni, viszont ha nem kezdeményezel, akkor tudod mi fog történni...na kitalálod?....SEMMI!
2010. okt. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én is csak 20 éves koromra tanultam meg, hogy kezdeményezni kell :S
2010. okt. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Rosszabbat is tettek, vagy néhány egyszerű visszautasítás miatt agonizálsz?
2010. okt. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

hasaonló emberke vagyok hasonló "teljesítménnyel",azt mondom, bunkónak kell lenni. Picit mindenképp. Ugyanis ha a csajnak mindent megadsz, akkor visszaél a lehetőséggel, vagy nem becsül meg, vagy a szokásos barátok duma jön elő, amit mindenki imád csak az elszenvedője nem.

Egy picit le kell törni az önbizalmukat a nagymenő csajoknak, mindjárt bepuhulnak. Legyél szemetebb amilyen most vagy, de csak mértékkel! Muszáj. Ezt diktálja az élet.

2010. okt. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!