Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal nők akik szexelnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal nők akik szexelnek, párkapcsolatban vannak idősebb férfiakkal és nem pénzért, akkor miért?

Figyelt kérdés

Akik pénzért ott értem hogy pénzért cserébe leküzdi az undort stb. Ezek nem érdekelnek.


De akik őszinte érzések/és vagy testi vágy miatt vannak akár 20-30 évvel idősebb férfiakkal, ezt elmagyaráznátok, hogy-hogy nem kelt bennetek elemi undort, vagy olyan "Úristen ez olyan mint az apám" érzést?


Ugyanis a fiatal ( mondjuk kb. 18-25 éves) nők általában még a gondolatától is irtóznak az ilyesminek.


Ti hogy-hogy nem???



2023. okt. 18. 21:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
76%
Mondjuk a jó szex miatt.
2023. okt. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
64%
#8 vagyok, szövegértés pls, nem kérek privátot, leírtam hogy már megtaláltam akit kerestem. 🙃
2023. okt. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
85%

17 évesen feküdtem le pár alkalommal egy akkor 66 éves férfival. 50-esekkel is. Egyszerűen csak tetszettek már akkor is, tényszerűen nem tudom elmagyarázni a dolgot.


Komolyabb kapcsolatot nyilván nem akartam volna egyiktől sem. Jelenlegi párom 7 évvel idősebb nálam, amivel meg is elégszem, mert hosszútávra tervezek, ha párkapcsolatról van szó.

2023. okt. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Van egy barátnőm, ő 25 évesen jött össze egy 46 éves csávóval. Azóta házasok, gyerekkel.

Kérdeztem én is, hogy hogyhogy.

Azt mondta a korosztályában egyszerűen idétlennek, éretlennek tartja a fiúkat. Próbálkozott, voltak korban hozzáillő pasik, de egyszerűen nem.

Ez a csáv meg határozott, érett gondolkodású. Egyébként tényleg elég markáns fazon, nemigen fogja kibillenteni ahitéből semmi. A házasságba kb minden vagyont a csaj vitt, a csávó csak albérletben lakot tkorábban, autója jogsija nincs, valami bútorgyárban dolgozik egyszerű melósként. De amúgy talpraesett, értelmes csávó, nagyon ért a zenéhez (a csaj is).


Szóval lényegében pont az az indok ami a legtöbb komoly kapcsolatnál: egymásba szerettek, klappoltak a dolgok, oszt annyi.

2023. okt. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

4 éve vagyunk szeretői kapcsolatban

nálam 25 évvel idősebb


nem ad pénzt nekem, és sosem akarnék vele összeköltözni vagy egy 40 feletti férfival komoly kapcsolatba kerülni (gyermekünk érettségijét jó eséllyel nem élné meg.. kinek kell az ilyen? akkor inkább egyedül vállalok gyereket.. )


miért vagyok vele? a szexért, a jó szexért. idős vagyis tapasztalt. idős vagyis megbízható, megbízom benne.

tudja hogy mit szeretek, hogy szeretem. magabiztos, türelmes, figyel rám, kielégít.


voltam már fiatalabb férfiakkal, 30 körüliekkel, egyik sem jött közel sem hozzá semmilyen téren.

2023. okt. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!