Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal nők akik szexelnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal nők akik szexelnek, párkapcsolatban vannak idősebb férfiakkal és nem pénzért, akkor miért?

Figyelt kérdés

Akik pénzért ott értem hogy pénzért cserébe leküzdi az undort stb. Ezek nem érdekelnek.


De akik őszinte érzések/és vagy testi vágy miatt vannak akár 20-30 évvel idősebb férfiakkal, ezt elmagyaráznátok, hogy-hogy nem kelt bennetek elemi undort, vagy olyan "Úristen ez olyan mint az apám" érzést?


Ugyanis a fiatal ( mondjuk kb. 18-25 éves) nők általában még a gondolatától is irtóznak az ilyesminek.


Ti hogy-hogy nem???



2023. okt. 18. 21:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
28%
Apakomplexusos azért hogy megfeleljen.
2023. okt. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%

Én ugyan kicsit idősebb vagyok (32), de nem mondanám, hogy kifejezetten apakomplexusos (nincs szükségem arra, hogy bárki tutujgasson, vagy irányítson). Egyszerűen a 40-50 közöttieken akad meg a tekintetem (persze a foglalt férfiakat kerülöm)..

Bejön az őszes haj, a magas intelligenciaszint, valamint a kiforrott egyéniség.


Voltam már idősebbel, egyáltalán nem tartottam undorítónak, mivel nagyon tetszett a tag.😀

2023. okt. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
58%

Szerelmes voltam. Apám nincs, apakomplexusom viszont volt, szóval undort sosem keltett.

A szerelem mellett pedig mérhetetlenül naiv, hiszékeny és ostoba voltam.

2023. okt. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

# 2


de csak most 30 éveid elején kezdtek el tetszeni vagy pl. 22 évesen is tetszettek mondjuk 40 éves férfiak?

2023. okt. 18. 21:36
 5/15 anonim ***** válasza:
38%

Eleinte zavart a korkülönbség és igyekeztem azt a látszatot kelteni, hogy csak távoli ismerősök vagyunk, de aztán összejöttünk.


Ma délután voltam nála, fél hatkor jöttem el. Addig összebújtunk, mert csak azt lehetett. Két napja volt egy kisműtéte.


Most pedig nem vette fel este a telefont, és aggódom. :(


Persze volt már olyan, hogy elromlott a telefonja és nehezen elérhető olyankor. Őt is idegesíteni szokta ez...

2023. okt. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
48%
5-ös válaszoló vagyok: akartam írni, hogy ez szerelem. (Hasonlóképpen érez, csak én egy kicsi jobban oda vagyok érte...)
2023. okt. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
2es vagyok, 20as éveim elején max 10 évvel idősebbekkel voltam együtt. Nyilván akkoriban is láttam olyan 40es pasikat, akiket vonzónak tartottam.
2023. okt. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
57%

18 vagyok, kifejezetten a 35-40 közötti korosztály vonz, fiatalabbak nem. Nem kelt "olyan mint az apám" érzést, hiszen ezek a férfiak is 20-25 évvel fiatalabbak fateromnál :'D

Persze a külső is fontos nekem, és tetszik az érett, férfias test :D de a belső fontosabb.

Akik vonzanak, mind tudják mit akarnak, van önbizalmuk, kiegyensúlyozottak, értelmes, tanult emberek, biztonságban érzem magam velük, nagyra értékelnek engem (ahogy én is őket természetesen), és még sorolhatnám.

Na ezt ebben a korosztályban is extrém nehéz megtalálni (szerencsére sikerült:)), de a fiatalabbaknál szerintem teljesen lehetetlen.

2023. okt. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%

Mindig is apám korú pasikért rajongtam. A korosztályom sose érdekelt.

Biztos apakoplexus, gyerekkorban elváltak.

2023. okt. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%
Mert a kormbeli taknyokból elegem lett... Nem tudnam bánni a nővel, és semmi sem elég jó nekik
2023. okt. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!