Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van meg eselyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van meg eselyem megtalalni az igazit 35 evesen?

Figyelt kérdés
Kepzeljetek el egy olyan ferfit aki eddig sosem foglalkozott a nokkel. Egy kapcsolata sem volt (tehat szuz vagyok). Mindig ugy gondoltam hogy van meg idom , de az ido elszalt es most magamban vagyok. Most 1 eve kezdtem el keresni egy not de nem igazan talaltam olyan not aki megfelelne. (elnezest a helyesiras es az ekezetek miatt kicsit elszoktam a magyar nyelvtol)
2010. okt. 18. 19:58
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
En nem interneten akarom megtalalni mert az szamomra mar alapbol nem jol kezdodik. Amugy is a kerdes nem arrol szolt hogy hol talalhatnek ra hanem hogy van-e meg eselyem part talalni.
2010. okt. 18. 21:18
 22/27 anonim ***** válasza:
Figyelj azzal is az esélyed növeled. Amúgy meg én voltam az első aki írtam neked, hogy természetesen van esélyed megtalálni, de ha túl válogatós vagy akkor az esélyed egyre csak rosszabb lesz. Ez csak egy vélemény a sok-sok közül és egy jó tanács is. Személyesen egy társkereső oldalon ismerkedtem meg a párommal. Nem szégyellem ezt. Főleg jó ha nem szeretsz olyan helyekre járni ahol a mi korosztályunk jár. Pl.: házibuli, különböző szórakozóhely. 30/N.
2010. okt. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

"Amugy is a kerdes nem arrol szolt hogy hol talalhatnek ra hanem hogy van-e meg eselyem part talalni"

Pffff....Esélyed van, csak ezzel a hozzáállással a következő 35 évben sem fogsz senkit meghódítani. Nézd, ha 35 éve nincs senkid, akkor valamin változtatnod kell, mert ha ugyanazt teszed, mint eddig, addig az eredményeid is ugyanazok maradnak. Szóval esély van, de jó úton jársz, hogy megtagadd magadtól.

26/F

2010. okt. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Nézd, így szűzen, nulla tapasztalattal a kapcsolatok és az udvarlás terén is NAGYON NEHEZEN fogsz nőt találni.


Viszont ezzel a merev és beszűkült hozzáállással, a túlzott válogatóssággal, a netes kereséstől való elhatárolódással stb., annyi lehetőséget kizársz, hogy az eleve nagyon kevés esélyedet nullára redukálod.


Az az igaszság, hogy nagyon kevés esélyed van, mert a hozzád való nők 99%-a foglalt, vagy borzasztó válogatós anyagi helyzetre és státuszra nézve, hiszen gondolom érett nőt keresel.

Vagyis ha nem nyitsz a különböző lehetőségek felé, akkor nagy eséllyel egyedül maradsz.


Sok férfit ismerek, akik a túlzott válogatósságuk miatt még 40, 45 évesen is egyedül vannak, és még szűzek, sosem volt kapcsolatuk és valószínűleg már így is maradnak.

2010. okt. 19. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Előző! Nem mondod komolyan hogy több ilyen 40 éves szüzet is ismersz? Azt hittem ilyen csak a filmekben van...
2010. okt. 19. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
De, komolyan mondom. Önismereti tanfolyamokat tartok, és annak ellenére, hogy a közbeszédben teljesen tabu a dolog, rengeteg 30-as 40-es heteró férfi van manapság, aki még életében nem volt nővel, és ez az évek előrehaladtával egyre lehetetlenebbé válik, mert a nők ezt ösztönösen megérzik egy férfin, és az ilyen típustól menekülnek mint ha fertőző lenne.
2010. okt. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Az utolsó vagyok (és a 05:06-os).


Nagyon sokszor a párkeresési erőviszonyok és a teljesen irreális igények az okozói az ilyen 30-asan, 40-enesen is egyedül lévő férfiak helyzetének. Magyarul saját magukhoz képest (kinézet, anyagi helyzet, vonzerő) irreálisan magasra teszik a mércét, és túl büszkék ahhoz, hogy ezt leadják, az idő pedig repül, és a totális tapasztalatlanság és merev személyiség azt eredményezi, hogy még az esetleg esélyes nők is messzoről kerülik őket egy idő után.


Ezért írom neked is kérdező, hogyha esélyt akarsz a párkapcsolatra, akkor szélesítsd a látókörödet, és reálisan szabd meg az igényeidet.

2010. okt. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!