Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van meg eselyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van meg eselyem megtalalni az igazit 35 evesen?

Figyelt kérdés
Kepzeljetek el egy olyan ferfit aki eddig sosem foglalkozott a nokkel. Egy kapcsolata sem volt (tehat szuz vagyok). Mindig ugy gondoltam hogy van meg idom , de az ido elszalt es most magamban vagyok. Most 1 eve kezdtem el keresni egy not de nem igazan talaltam olyan not aki megfelelne. (elnezest a helyesiras es az ekezetek miatt kicsit elszoktam a magyar nyelvtol)
2010. okt. 18. 19:58
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Szia!


Semmi gond. Igen van még esélyed az "igazit" megtalálni.

30/N.

2010. okt. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Simán megtalálhatod az igazit, de a kapcsolat legelején inkább hallgass arról, hogy még sosem voltál nővel. Elég, ha ezt a szex után vallod be. :)
2010. okt. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
76%
Én azt mondom nyomulj rá az első válaszolóra! Minden lehetőséget ki kell aknázni. 22/F
2010. okt. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Szia! Mi az oka annak, hogy eddig nem foglalkoztál a nőkkel? Biológiai igényed biztosan volt rájuk, vagy az sem?
2010. okt. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

szerintem is megtalálhatod, és valld be inkább hogy szűz vagy, mert úgy is kiderül

:)


23L

2010. okt. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Dehogy derül ki, neki nem fog fájni :D Elég ha azt mondja, hogy régen volt nővel és akkor érthető lesz bármilyen reakció. Ez a rafinált hazugság:D
2010. okt. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:
Igen, de lehet, hogy nehezebb lesz az alkalmazkodás, mint pl. 20 évesen. Nem szabad azért kapkodni, és jobb 1-2 évig ismerkedni, ha még pl. házasság, családalapítás is következhet. Másrészt úgy érzem, még a környezetváltozás is egy feladat lesz. De esetleg ezt lehet előnyödre is fordítani, hiszen érdekes ember lehetsz, egy nő szemében pedig még éppen izgalmasabb is...
2010. okt. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a negyedik válaszadóhoz.Vajon tényleg eddig nem volt rá biológiai igénye? Eddig nem hiányzott neki,hogy nővel legyen,most kezdi el hiányolni?Ez valahogy nekem nem stimmel.
2010. okt. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Persze voltak testi vagyaim de nem voltak eleg erosek. Amugy zenesz vagyok. Ezt elfelejtettem irni. Annyira csak a zene foglalt le hogy napi 14 orat csak zenevel foglalkoztam
2010. okt. 18. 20:27
 10/27 anonim ***** válasza:
Ez így még furább, a zenészekre tapadnak a nők :)
2010. okt. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!