Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők, akiknek volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, akiknek volt már dolga arab férfiakkal, mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Párkapcsolat, randizás, egyéjszakás kaland, bármi... Milyen volt? Megbántátok? Tetszett?

2023. okt. 4. 13:27
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
72%
2 éve vagyok együtt a barátommal, aki arab. Jókat nevettem a hülye sztereotípiákon, amiket itt felsoroltatok. Nála dolgosabb, kitartóbb, szorgalmasabb embert nem ismerek. Igényes a környezetére, szereti a rendet és a tisztaságot. Párkapcsolat téren olyan, mint bárki más.
2023. okt. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

#18 "próbáld ki ha úgy érzed, de kapcsolatot vagy házasságot felejtsd el."


Kihagynám, ha lehet. Tudom, a mai világban szokatlan lehet, de nem vágyom semmiféle homoerotikus tapasztalatszerzésre, szerintem az arab férfiak sem. XD

Ha éltél kint, és mint említetted, szereztél tapasztalatokat is, akkor biztosan tudsz mesélni konkrétabb dolgokat, ezek még mindig csak általánosságok.

2023. okt. 4. 23:04
 23/34 A kérdező kommentje:
#21 Köszi, hogy sikerült végre valakinek a kérdésre válaszolnia. :D Örülök, hogy neked ilyen jó tapasztalatokat sikerült szerezned. Reméljük, hogy így is marad. És a párod muszlim? Melyik országban nőtt fel?
2023. okt. 4. 23:07
 24/34 anonim ***** válasza:
0%
Felig arab a kerdezo..
2023. okt. 5. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
72%

"Jókat nevettem a hülye sztereotípiákon, amiket itt felsoroltatok. Nála dolgosabb, kitartóbb, szorgalmasabb embert nem ismerek. Igényes a környezetére, szereti a rendet és a tisztaságot. Párkapcsolat téren olyan, mint bárki más."


Sajnos ezeknek a sztereotípiáknak sok alapja van, te pont kifogtál egy jót. Izraelben az arab környékeken hatalmas a szemét és a kosz, nem mondanám őket igényesnek, Egyiptomban is kb ugyanez. Viszont amikor Dubajban voltam, ott már igényesek voltak.

Tel Aviv egy elég liberális város, sok az arab vendégmunkás, néhány nő randizott velük és nem lett jó vége. Általában rövid, viharos kapcsolatok voltak, ahol a nő megunta a túlzott birtoklást, féltékenykedést, ellenőrizgetést.

A két kultúra nagyon különböző, más a Közel Keleten egy kapcsolat és más Európában, más státuszban van a nő. Persze ki ragadni 1-2 pozitív példát, de általában nem ez történik.

Attól is függ milyen arab, melyik országból jön, falusi vagy vidéki, tanult vagy nem tanult, vallásos vagy nem. De egy idő után ki fognak jönni a kulturális különbségek és az egyik félnek alkalmazkodnia kell jobban.

Ha már magyaroknál járunk, egy tipik vallásos mélykonzervatív magyar nő sokkal inkább ki fog jönni egy átlag arab pasival, mint egy öntudatos pesti modern nő. Az utóbbit nem igazán értem miért választana magának ebből a körből társat.

Izraelben is ez volt, a képzett, modern városi nők soha életükben nem jártak volna arabokkal, max szex de ennyi. Azok a zsidó nők randiztak arab férfival akik alacsony státuszban voltak, kevésbé képzettek, vagy a mélyortodox szüleik annyira tiltották őket hogy ez egyfajta lázadás volt ellenük.

2023. okt. 5. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
62%

16, tehát ha egy tök átlagos arab srác nem hozza a te elvárásaidat, akkor ő díszarab. Értem.

Innentől kezdve bárki bármit mond, az vagy csak teljesíti a te elvárásaidat, vagy ritka kivétel.

Ez ellen nehéz bármit is mondani, az tény:D Szánalmas.

2023. okt. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

21-es vagyok

Muszlim, Tunéziában nőtt fel, kb. 4 éve lakik itt. Nem annyira veszi szigorúan a vallási előírásat.

2023. okt. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Arab barátom van,nekem nagyon tetszik az életfelfogásuk. Teljesen másabb mint az európai pasik, szeret irányítani de nem erőszakosan ,nekem annyira szexi:)) nem iszik,nem drogozik,nem az a menő mint a mai magyat fiatalságnál hogy megdugunk mindenkit és bulizunk. Istenfélő vallásos,és arról ne feledkezzünk meg hogy rettenetesen tiszta,ad a higiéniére nem úgy mint az európai férfiak többsége.. ha lehetne én 100 európai pasi helyett is egy arabot választanék.
2023. okt. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
#28 Csak ki ne derüljön, hgy közben otthon meg van négy felesége, és te csak egy százhuszadik szerető vagy neki. Vagy ha valami csoda folytán tényleg komolyan vesz téged, és te leszel a felesége, akkor a házasság után is ilyen marad e vajon? Mert általában akkor szokott kibújni a szög a zsákból. De remélem, minden rendben lesz, drukkolok nektek.
2023. okt. 11. 11:13
 30/34 anonim ***** válasza:
55%
Európai jog nem teszi lehetővé a bigámiát.
2023. okt. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!