Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet arab férfiakkal ,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet arab férfiakkal , arab sejkekkel vagy törökökkel ismerkedni?

Figyelt kérdés

Van valami oldal vagy olyan hely esetleg belfoldon ahol megfordulnak ezek a jobb modú arab , török férfiak?

Transznemű nőként ( male to female) is érdekelhetném őket?



2022. máj. 7. 12:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Arabokkal a sivatagban , torokokkel a kamionparkolokban
2022. máj. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
Túl sok Borsa Brown-t olvastál?
2022. máj. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem migrans kaliberu emberekre gondoltam , hanem sejkek es hasonlo magasabb pozicioban levo arabok
2022. máj. 7. 12:21
 4/13 A kérdező kommentje:
#2 nem ismerem Borsa Brown-t
2022. máj. 7. 12:22
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Legközelebb Bécsben szerintem.
2022. máj. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%

Ha tényleg no lennel akkor 1% esélyed lenne ha kiutaznál hozzájuk.


De így viszont 0

2022. máj. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
37%
Es bevállalnád hogy seprűnyelet kapsz majd a beleden át is nywlőcsővig? Csak gondolom nem olvasol a kultúrájukról csak filmekbol elsz.
2022. máj. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%

Puncson elég sokat láttam.

Arabbal már találkoztam elég domináns agresszív emberek, akik azt hiszik a pénzért mindent megvehetnek.

2022. máj. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#8 tenyleg ? Puncson en meg nem lattam arabokat , igazabol annyira ez nem is lenne baj igazabol bejon ha valaki ennyire dominans
2022. máj. 7. 13:06
 10/13 anonim ***** válasza:
64%
Jajj kérdező!Most olvasom te transz vagy.Ne ajánlom akkor, sanda gyanúm hogy lehet arra izgulnának hogy kivágnák a golyóidat.beteg egy népség,azt utána tényleg nő lennél.
2022. máj. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!