Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők, akiknek volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, akiknek volt már dolga arab férfiakkal, mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Párkapcsolat, randizás, egyéjszakás kaland, bármi... Milyen volt? Megbántátok? Tetszett?

2023. okt. 4. 13:27
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
34%

10, nope. Csak van tapasztalatom és azt megosztom. Ahogy ennyi volt a kérdés. Nem pedig az, hogy "hallottam hogy" meg "a TV-ben az tmondják hogy" jellegű benyomásokat böfögjön az ember.

Ha van az ismerettségedben arab, mesélj róla. Ha nincs, nem téged szólított meg a kérdés.

2023. okt. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
75%

Egy barátnőmnek volt arab pasija. Agresszív volt vele.


Egyéb probléma, hogy amikor a ramadan van, akkor nap közben nem esznek és nem isznak és extrém büdös a szájuk, a ketózis miatt.

2023. okt. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
39%

11.


Igazolni is tudod az állításaid? Csak mert a tied se több így egy "messziről jött ember" okoskodásainál.

2023. okt. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%

12 kapcsán eeszembe jutott:

Azért azt lehet érdemes kettéválasztani, hogy emberünk arab vagy muszlim.

Csak mert akit én írtam a 4es kommentben, az pl arab (szír) de nem muszlim. Következésképpen pl Ramadannal kapcsolatos problémája sincs.


13, most azt kéred, hogy invitáljalak meg a péntek esti sörözésünkre, vagy mi?:D

2023. okt. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
63%

2

Konkret tapasztalatokat szeretnél?

Most válik. De legalábbis próbál, mert fogalma nincs, hogy a gyereket, hogyan lophatná haza, (Németorszagbol) dolgozni nem engedte, velem is csak úgy tud beszélni, hogy elmegy orvoshoz, (pl nődokihoz, és konyorog, h a rendelobol had hivjon fel 2 percre, mert ugye amugy nem tudna..., hisz rossz hatással vagyok rá!) Figyeli minden lépését, viberrol tud csak hivni, mert a telefonszamláját tuzeteseb atnézi, Boltba ritkan mehet egyedül, a házimunka 100%a az övé, soha semmi nem jo neki, szarul főz szarul vezeti abháztartást és stb. Kell ez neked?

2023. okt. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
29%

14.


Aha, tehát ismersz egy díszarabot, aki bőven nem mutatja be a társadalmuk igazi esszenciáját. Kb. amikor beemelnek egy díszromát a kormányba, mert muszáj.

2023. okt. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
29%
Büdös a lábuk, lusták, simlisek, agresszívek, mondjam tovább?
2023. okt. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
79%

Laktam a Közel Keleten, az én tapasztalatom az, hogy az arabok nem okosak és távol van tőlük a nyugati élet vagy párkapcsolati felfogás. A nőkre is máshogy tekintenek, egyfajta tárgyként, hajlamosak féltékenységre, birtoklásra. Amikor ismerkedik a fűt fát leígéri, ekkor sokkal romantikusabbak mint egy európai férfi, aztán házasság után a viselkedése teljesen meg fog változni, rossz irányba.

Nem hiszem, hogy egy modern felfogású európai nőnek ilyen pár kéne. Ha ki akarod próbálni lehet velük d*gni, ilyen közel keleti turista hotelek bárjai tele vannak ilyen arab bikákkal, egy éjszakára próbáld ki ha úgy érzed, de kapcsolatot vagy házasságot felejtsd el. Nem azért mert rossz ember, hanem teljesen más az életfelfogása, ami teljesen ellentétes egy modern női világnézettel.

2023. okt. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

#15 Nekem nem kell, köszi, maradnék a lányoknál, ha lehet, azon belül is a magyaroknál.


#17 Igen, kérlek, ha van még velük tapasztalatod, mert ezek így csak általánosságok. Hogyan derültek ki ezek a dolgok? Volt arab barátod és amikor levette a cipőjét büdös volt a lába? Mit simliskedett? Veled volt agresszív? Mi történt?

2023. okt. 4. 18:33
 20/34 anonim ***** válasza:
55%

Egyébként nincs 1,8 milliárd arab. Attól mert valaki muszlim még nem feltétlenül arab. Pár száz millió fő a létszámuk, az egyiptomiak kivételével a többi észak afrikai nem is tartja magát arabnak, inkább berbernek.

Az irániak perzsák, az afgánok, pakisztániak indo-árják, a közép ázsiaiak ilyen türk muszlimok, a törökök is türkök nem arabok. A legliberálisabb arabok talán a libanoniak, kb miniszoknyába mennek diszkóba a helyi arab nők, aztán ha átugrassz Szaúd Arábiába egy totál más kép fogad.

2023. okt. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!