Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből jöhet az a fordított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből jöhet az a fordított arányosság, hogy egy nő viselkedése minél kevésbé vállalható, ő annál inkább nagyra van magával?

Figyelt kérdés

2023. szept. 28. 20:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Embere válogatja .
2023. szept. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Mondj egy példát a 10-es hozzászólásodból.
2023. szept. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

"Szóval mondhatni jobb esetben elmúlik idővel ez a fajta viselkedés, vagy épp tönkremegy a sorozatos pofonokba az adott ember, és onnét már senkinek nem fog tudni annyira ártani mint korábban."


De ezek a férfiak akkor rafkósak lesznek, és nem állnak bele olyanokba aki a súlycsoportja lenne, csak vagy kiszolgáltatott nőkbe, vagy túl jószívű férfiakba. És így folytatják tovább, sőt egyre jobban belejönnek. Akinek ennyi a motivációja az megoldja.

2023. szept. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
50%
Szóval minél visszahúzódósbb és önbizalomhiányosabb egy nő, annál vállalhatóbb?
2023. szept. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Példa? Érdekes hogy páran úgy csinálnak, mintha valami nagyon ritka dologról írnék. Vagy csak ennyire nem járnak nyitott szemmel? Esetleg ennyire szemellenző van, ha nő követi el férfiak ellen a nem oké dolgokat?

De ám legyen, tételezzünk fel jóindulatot hogy nem meghazudtolni vagy kiforgatni kell a példa, hanem tényleg megérteni a jelenséget. Szóval legyen a példa huszonéves nő, csak ismerős és nem több, nem akarok tőle semmit és jó okkal. Pl multkor megyünk pesten át egy forgalmasabb részen és odajött valami jótékonysági gyűjtéses ember, ő pedig eléggé agresszív és szerintem gáz stílusban elküldte. Visszaélve azzal hogy ő nem szólhat vissza, meg egyáltalán hogy jótékonysági gyűjtésre így reagálni, na mindegy. De a pincérekkel is lekezelő és flegma. Aztán volt amikor totál vállalhatatlan stílusban nyilatkozott pár ismerőséről nekem is akik ráhajtottak, gyakorlatilag lenézi és kihasználja őket, lebegtetve és átverve. És akkor a fordított helyzet, van egy helyi suttyó kispályás bűnöző akit én is ismerek névről de szerencsére nem közös a körünk. Na őróla meg olyan ódákat zeng mert szerintem oda van érte, hogy botrány. Meg összejárnak időnként szexelni, de gyakorlatilag lemegy neki a nő pincsibe lábtörlőbe. Én nem tudom sajnálni ezért. Egyébként hogy miért "barátkozok" ilyenekkel, már nem sokáig fogok hanem le fogom építeni. Ő eleinte nem ilyen volt, hanem pár éve változik egyre inkább ilyenné.

És ez nem egyedi példa, tudnék még többet is, de példaként most egy is megfelelő lesz. Szóval a kérdés, mitől lesznek ilyenek az emberek?

2023. szept. 29. 11:21
 16/19 anonim ***** válasza:

Azért szerintem de, elég egyedi példa.

Másrészt szerintem akit leírtál, az egy bunkó, alja nő, és nem azért viselkedik így, mert valóban nagyra lenne magával, felesleges úgy beállítani ilyenek miatt általánosságban toxikus lenne nők önbizalma.

És a jelenség amúgy nem különb férfiak körében sem.

2023. szept. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Te munkanélküli vagy kérdező? Mert minden nap kérdéseket írsz ki. Mi nem tehetünk róla hogy bunkó nőkbe vagy szerelmes és őket elemezgeted egész nap.
2023. szept. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

17-es, igazából azért is mondtam a nagyra van magával dolgot, mert sokszor pontosan ezzel a túlkompenzált egóval adja elő a dolgait, meg tényleg iszonyat nagyképűként holott semmi oka rá. Csak nem erre a részére kérték a példát, azért se azt hoztam ki jobban, de attól még nagyon is benne van. De mondom nem csak ő van, látom ezt eleget máshol is sajnos. De örülök hogy legalább te nem őt véded hanem megerősíted hogy tényleg gáz hozzáállás. Amúgy azért is érdekel ez az egész, mert valami növekvő tendenciát érzek benne és nem csak nála, hanem más, korábban normál nőknél is. És bizonyára valahonnan jöhet ez a fajta mentalitás, ha így terjed. Sértettség és feljogosítottság érzet, amit mivel a normális többség ráhagy, egyre inkább vérszemet kap, és egyre vállalhatatlanabbá válik a viselkedése. Bezzeg akik bántják érte, lásd a bűnöző szexpajti vagy nem tudom minek nevezzem, crush? Na ő meg kenyérre tudná kenni, azok alapján amit és ahogyan mesélt.

17 biztos nekem címezted ezt? Én egész héten szinte itt se voltam mivel veled ellentétben én tényleg dolgoztam. De ha lettem volna se kérdéseket írkálnék, csak arról kérdezek ami érdekel. Bár igazából mindegy is, ha te ezt hoztad ki hogy biztos szerelmes vagyok belé és azért, akkor valószínű te sem vagy különb, és fölös bármit mondjak neked.

2023. szept. 29. 15:13
 19/19 A kérdező kommentje:
Az első bekezdés a 16-osnak ment csak elírtam.
2023. szept. 29. 15:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!