Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a férfi főnökök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a férfi főnökök milyen arányban mozdulnának rá, a titkárnőjükre, ha annak semmi akadálya nem lenne?

Figyelt kérdés

Már több helyen dolgoztam asszisztensként férfi főnöknél, különböző korosztály, én 30-as nő vagyok. Ha semmi nem számítana (pl. hogy munkahely, vagy család, feleség, férj stb.) szerintetek megfordul valami úgy általánosságban ezen férfiak fejében?

A héten került szóba a kollégákkal, aztán beleültették a bogarat a fülembe :D

De félreértés ne essék, engem nem érdekelt még úgy egyik sem.


2023. szept. 22. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Akinek valoban titkárnő kell, mert üzletel, dolgozik, a cég élteti, okoskodik esze van és pénzre hajt, es akár jobbnál jobb p.nákat megkap bárhol barmikor, (vagy szerelmes a saját párjába mert számára ő az istennő akkor is ha fáradt), azok nem mozdulnának rá.

Ez olyan 1-2% pasira él csak és azok a legmagasabb körökben vannak.

2023. szept. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

*Sőt azok le.is nézik ha vki nem a munkájával eszével akar kitünni es nem vág az esze, mint a borotva, nem profik hanem körmöt reszelni tudnak csak kacsaszájjal.


Egy titkárnő valójában egyy főnök jobb keze is tudna lenni, es minden titkok tudója is es nagyon jó motiválók is es szervezők is.


Dehát általában nagyon ritka ez a kontextus.

2023. szept. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

mint férfi, feltűnik a nő kisugárzása. S mint ember, tudja jól kezelni ezt. Már ha normális ;)


45/F

2023. szept. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az az alja, amikor egy pasi arra hajt akire tud, csak mert az van keznél az adja magát, és nem arra akire akar, mert válogathat es tud hódítani, hanem egyszeruen belemártja abba aki ott van es jonapot.
2023. szept. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sokszor előfordul hogy rámozdul. Ugyanis általában aki magasabb beosztásban dolgozik az nem napi 8 órát van a munkahelyén hanem ettől többet. És bizony elég sokszor alakul ki a közvetlen munkatársakkal közelebbi viszony. Minél többet vannak együtt és minél bizalmasabb a viszony (munkával kapcsolatos bizalmi feladat) annál biztosabb hogy lesz valami, ami több mint munka.

Persze az sem mindegy hogy mekkora a felek között a korkülönbség és hogy egyébként külsőre bejönnek e egymásnak.

Sajnos manapság az embernek az élete nagyobb részét munkával kell töltenie, ezért is alakulnak ki a munkahelyi viszonyok. Van aki többet dolgozik mint amennyit a családjával van.

De ez nem mindenkire jellemző, mert sok tényezőtől függ, úgyhogy akinek nem inge......

2023. szept. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy rövid szexkapcsolatom a volt főnökömmel, de mivel az érzelmeimet nem tudtam kizárni, és nem is lehetett volna több, megkértem, hogy kizárólag munkakapcsolatra szorítkozzunk.


Ezután lett bunkóbb velem, én meg felmondtam.


Nem kellett volna, inkább el kellett volna mindent engednem a fülem mellett, de már mindegy.

2023. szept. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kell ahhoz titkárnőnek lenni, nekem exem ezzel viccelődött, hogy az egyik csaj az egyetemről a titkárnője, mert közös feladatuk volt és ő csinálta meg az adminisztrációs részét, hát jól meg is dugta volna ha a csaj hagyja
2023. szept. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Értelmesebb körökben ez ritkábban fordul elő,de nyilván nagy az esélye.

Akinek igazán nagy vesztenivalója van vagy egyszerűen csak szereti a gyerekeit,avagy a pozícióját,az kétszer meggondolja,kivel kezd.

Bárki simán zsarolható például oda-vissza egy ilyen viszony esetén.

2023. szept. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!