Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 54 éves férfi mit akarhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 54 éves férfi mit akarhat egy 24 éves lánytól, ha elhívja vacsorázni?

Figyelt kérdés
Igen, én vagyok a lány. Tudja rólam,hogy hány éves vagyok. Jót beszélgettünk,intim témák is szóbajöttek. Kölcsönösen megnevettettük egymást. Éreztem, hogy bejövök neki. Egyébként vállalkozó. Én nem szeretnék tőle se szexet, se csókot, se semmit, annak ellenére sem,hogy picit dolgozik bennem a szeretethiány, meg az enyhe apakomplexus,vagy épp a biztonság iránti vágy. Egyedül a hangja és a természete volt vonzó,eléggé egymásra hangolódtunk. Maga a pasi olyan külsőre 10/5. 5 gyereke van, 2x vált el,és most elvileg szingli.

2023. szept. 20. 11:07
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
62%
Megdugni biztos szeretne. Esetleg folytatást is, az majd később kiderül. Apád lehetne, sőt. Hogy jut egyáltalán eszedbe...?
2023. szept. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
7%
Beégetni magát a dugás leghalványabb reményéért. Van az a fajta ember akinek a szimpátia legapróbb jele is felhívás többre. Hogy hogy jut egyáltalán eszébe az jó kérdés, pláne 5(!) gyerek mellett😂
2023. szept. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
87%

Intim téma is szóbakerült. Vajon mit akar? Egyértelmûen randira hivott. Te meg elfogadtad.

Minimum megfektetni szeretne, de lehet, hogy komolyan kapcsolatban reménykedik.

Ha a testi közeledést elutasitod, akkor mondd le a randit és ne keresd a társaságát. Ha kolléga, akkor ez kellemetlen lesz.

2023. szept. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Intim téma nemcsak szexuális dolog lehet :) Intim téma alatt azt értettem,hogy lelkileg mélyebb.
2023. szept. 20. 11:27
 5/28 anonim ***** válasza:
50%

Nem szeretnél tőle semmit? De azért elmész vele vacsikázni...


Na pontosan az ilyen nőket szeretjük behálózni :)


Üdv, egy másik vállalkozó.

2023. szept. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
62%
A helyzet egyértelmű, szerintem te is csak játszani szeretnéd a hülyét mert nem akarsz nyíltan jelenleg még állást foglalni. Vonz a pénze de nem vonz az ember mint férfi, még nem döntötted el, hogy be fogod e az orrod és megteszed amit meg kell ahhoz, hogy kiélvezhesd egy idősebb férfi anyagi kényeztetését.
2023. szept. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező, az életben semmi sem "csak úgy" adatik idegenektől. Az, hogy a szüleid elvisznek étterembe, oké, mert a gyerekük vagy. De egy idegen ember sosem fog érdekeltség nélkül ilyet tenni.


Ötvenes férfi és huszonéves lány...


Szerintem a szitu annyira egyértelmű és nyilvánvaló, hogy ehhez nincs is mit hozzáfűzni.

2023. szept. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem csak beszélgetni akár veled
2023. szept. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
36%
8. Szerintem is. Számlázási tippeket akar neki adni....
2023. szept. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
6-os: Soha nem voltam még pasival (a közeljövőben nem is tervezem), 75%-ban a nők jobban vonzanak.:) És nem minden a pénz, szóval csak ezért biztos nem jönnék valakivel össze, szexelni sem szexelnék. De még azért sem,merthogy még pluszban egymásra is hangolódtunk. Szimpi volt a férfi lelke (belsője), de külsőre nem az esetem.
2023. szept. 20. 12:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!