Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon lesz ebből valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon lesz ebből valami?

Figyelt kérdés
13 éves vagy és 21 éves pasim van. Nem szeretem és chates járás és ő kérdezett meg eleinte azt hittem amikor megkérdezte h. csak viccből mondja mert nagyon jó haverok voltunk/vagyunk, de amikor elkezdett msn-en is meg chaten-is szivecskézni kitört bennem a pánik.Az unokaöccsével beszéltem aki meg aztmondta nekem h. mindent megtenne értem és h. nem bírná ki ha szakítanék. Most találkozni akar velem és félek mert ott ahol lakom van egy pasim (egyidős velem) de azt se szeretem . attól félek h. leakar velem feküdni. Szokta simogatni a melleimet ami igazán jól esik...
2009. jan. 1. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A 21éves több mint valószinü,hogy csak szórakozik!és ha nem szereted akkor neked minek kell a veled egyidos?Hagyd ott mind a kettőt és keress olyat akit szeretsz!
2009. jan. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem is 13 éves vok
2009. jan. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt úgy hívják, hogy pedofília. (14 éves kor alatt még beleegyezéssel is törvénytelen tudtommal.)


Ebben a korban jobban jársz, ha kortársaiddal ismerkedsz, vagy mondjuk max. 16 évesekkel.

A 21 éveseké nagyon más világ.


A saját érdekedben javaslom, hogy szüntess meg vele mindenféle kapcsolatot. Az, hogy neki ez nagyon fájna, csak lelki terror, amivel befolyásolni igyekszik téged.

2009. jan. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%

Elképesztő, mikre nem képesek a mai fiatalok. Az eszem megáll... Nem vagy semmi. 2 pasi, és egyet se szeretsz. Gratulálok hozzá. Nem vagy te egy kicsit fiatal még ehhez???

Chates járás :D Ez tetszik. Mindig kíváncsi voltam, hogy csinálják ezt a gyerekek. Légyszi írd le, mert kíváncsi vagyok. Még én is tanulhatok tőled újat :)

El ne hidd már, hogy szeret az a 21 éves! Az ágyban szeretne, de mást aligha akarhat egy kislánytól.

Ha jót akarsz, felejtsd el mindkettőt és nőj fel egy valódi kapcsolathoz. Tudod a kapcsolatok általában érzelmeken alapulnak, egyébként meg csak szerető vagy egy kur*a lehetsz, de semmiképp sem a párja egy fiúnak... Jól gondold meg, te melyik szeretnél lenni.

2009. jan. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ez elég nevetséges....
2009. jan. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

az uccsó komi nagyon tetszet xD

tudoom tudom annak is érzem magam egy jó nagy k*rvának =/

na a chates járás az úgyvan h. van egy akivel megismerkedsz

sokat beszélsz vele stbstb egyszer csak érzed h. nagyon tetszik féltékeny vagy ha mással foglalkozik stbstb... tiszta ríl láfj xD és akkor jártok találkoztok és így

hát meg 2 pasi... tudom a 21éves nem is akarhatna mást de az addig nem zavar míg nem találkozunk a 13évessel meg azért nem szakítok mert nem merek egyszerűen váááá ez nagyon szar mert mindig mondja szeret stbstb.. meg h. báník velem jól esik és ez kihasználás szal nemtomOo

2009. jan. 1. 23:23
 7/7 anonim válasza:

előre is bocsánat ha úgy tünik semmi köze a válasznak a kérdéshez..de valahol ez is benne van. :)

Ha úgy érzed nem szeretsz valakit, próbáld végiggondolni, van-e értelme annak hogy egyátalán beszéltek. Ha a beszélgetés jól esik, beszélgetni nyugodtan lehet. De ha Te nem szeretnél semmi mást.. ne hagyd hogy legyen más is. Ha nem érzed jól magad valakivel, senki nem kötelez rá hogy továbbra is vele legyél. Sose félj kimondani, mit gondolsz, szerintem nagyon fontos hogy elmondd a másiknak, hogy Te mit szeretnél, vagy hogy van valami ami nem tetszik. Ha a másik fél nem képes értékelni az öszinteséged, és nem tart tiszteletben, az nagy baj. Ha félsz valamitől, azt is mondd el. Ne hagyd magad. ...

2009. jan. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!