Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon ebből még lehet valami?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ebből még lehet valami? --többi lent--

Figyelt kérdés

Már vagy egy éve ismerek egy lányt. Az elején csak haverságnak indult, de egyre több időt kezdtünk együtt tölteni. Persze közben neki voltak kapcsolatai (1 hetestől 2 hónaposig) de sohasem volt boldog, és ő lépett ki. Most már vagy 3 hónapja nincs senkije, és szinte minden szabadidőnket együtt töltjük, elmegyünk bulizni, kirándulni, mozizni, vagy csak együtt lógunk egész nap, vagy órákat beszélgetünk telefonon, msn-en, stb Már többször kevertünk is (első alkalommal ő kezdeményezett). Nemrég beszéltünk arról, hogy lehet ki kellene próbálni együtt. Mondta hogy már ő is nagyon rég ezen rágódik, hogy velem olyan jól érzi magát, meg hiányzom is neki mikor nem vagyok ott, meg hogy milyen jó lenne ha járnánk.. csak egy baj van... mondta hogy a sex-et nem tudja elképzelni velem, mert nem én vagyok az ideálja (csak ha valaki kíváncsi,21éves, 187cm 78 kg, átlagos kinézetű srác vagyok). Így inkább azt szeretné hogy hagyjuk ilyen nagyon jó baráti szinten. A baj hogy én teljesen beleszerettem... és nagyon fáj mikor néha nekem meséli hogy milyen jó pasikat látott itt meg ott, meg hogy neki mikor lesz már ilyen..

Szerintetek van még esélye ennek a dolognak? Érdemes próbálkozni? Lehet nem vagyok elég rámenős? Vagy csak én vagyok olyan hülye hogy nem veszem észre ha egy lánynak nagyon nem jövök be?


2010. szept. 21. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:
"milyen jó pasikat látott itt meg ott, meg hogy neki mikor lesz már ilyen.." ebből a mondatból arra következtetek ,hogy nem kellesz neki , de ugyebár a remény hal meg utoljára
2010. szept. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem semmiképp se hagyd annyiban, mert ha nem vagy őszinte és szenvedsz, akkor azt így is úgy is megsínyli a barátságotok. Mindenképp mondd el neki, vagy legalábbis egyértelműen add tudtára, hogy többet szeretnél, légy egy kicsit rámenősebb, hiszen a külsőn túl lehet lépni. (Én ezt több mint 7 év házasság után bizton állíthatom.) Ha ekkor is egyértelműen elutasító, akkor viszont el kell fogadnod, hogy ő másképp döntött. Lehet, hogy érdemes egy kis szünetet beiktatnotok a barátságba is, amíg lehiggadsz egy kicsit. Sok sikert!
2010. szept. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!