Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már rosszul sikerült "...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már rosszul sikerült " FAIL " szexed?

Figyelt kérdés
Ha igen , akkor mi volt az oka ?
2010. okt. 17. 11:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
80%
Pár éve házibuliban fél üveg Portoricói után a szoba fele vettük az irányt, illetve próbáltuk. Előszobában elestünk és hát mivel a szőnyegre azt hittük az ágy bele is lendültünk. Arról ne beszéljünk hogy a fél baráti kör a konyhában tartózkodott ami premier plánba volt velünk. Hát elkezdtük a dolgot alapból úgy indult a dolog hogy lefejeltem egy polcot, az kicsit összezavart, majd mikor megpróbáltunk a fotelba belemászni akkor az ránk pottyant, majd ezután már kezdtünk egyenesben lenni, én alul ő fölöttem lovagolt. Szolt hogy szarul van, mondtam elhiszem de még egy kicsit csak egy kicsit.... A vicc az egészben hogy abban a billanatban hogy beleélveztem, elrókázta magát telibe az arcomba, de vagy fél liter majdnem megfulladtam az okádékában, ami egyébként a fél órával azelőtt készűlt virslis melegszendvics volt kecsöppel. Egy igazi kulináris élmény volt.....
2010. okt. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
jólvan fiam ülj le egyes.
2010. okt. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Próbáltam volna egy vizslával, de megharapott. :S
2010. okt. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Főleg, hogy nincs is olyanom. :)
2010. okt. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Egy volt munkatársnőmmel nagyon összegabalyodtunk(nagyon szép nő). Kb. egy-másfél hónapig tervezgettük az együttlétet, mert sosem jött össze a megfelelő időpont. Amikor végre összejött, minden tökéletes volt, kivéve a farkam... :( Annyira jó akartam lenni, hogy fel sem állt... :( Ott néztem a gyönyörű p.nciját, ahogy kivántatja magát az ágyon, és egyszerűen nem ment... Utána végül is félkeményen sikerült beraknom, de nagyon szégyeltem magam. Megbeszéltünk egy másik időpontot, de akkor meg hiába voltam kőkemény, fél perc alatt elmentem. Szerencsére nem haragudott meg rám, és később viszont nagyon jókat d.gtunk. Később minden rendben ment.
2010. okt. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"Megállt az idő, az legalább állt

Mit mondjak, kétségbe estem

A csődörből csak a csőd maradt

Remegett az egész testem"


"... az óra meg fél hatot mutat"


bocsánat kedves utolsó, erről ez eeszembejutott, és meg kellett osztanom :DDD

2010. okt. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!