Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már rosszul sikerült "...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már rosszul sikerült " FAIL " szexed?

Figyelt kérdés
Ha igen , akkor mi volt az oka ?
2010. okt. 17. 11:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Részeg voltam és elaludtam miközben sz0pott :/ Nemtom kinek volt a cikibb :D:D

17/F

2010. okt. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

hátén még ott is szerencsétlen vagyok:D

emlékezetesebbek...:

anyós pajtás benyit, majd a hirtelen soktól lemerevedetten ott áll még két percig míg én ártatlannak tűnő mosollyal az arcomon égnekálló lábakkal megkérem h távozzon...

aztán egyszer leestem az ágyról és rámesett a fél szekrény. az viccesvolt.

meg egyszer kocsiban próbálkoztunk, az egy dolog hogy szerintem ott kicsi a hely és bár izgalmas de marha kényelmetlen, de az idióta exem elfelejtette behúzni a kéziféket, vagy sz*r volt már nem emlékszem, a lényeg hogy a kocsi saját életre kelt.

aztán még egy házibuli volt vicces, amikor azthittük egyedül vagyunk de kiderült hogy a fotelban aludt egy srác...hát felébredt útközben és sűrű elnézéseket kérve távozott... rám meg olyan röhögőgörcs jött hogy nem bírtuk befejezni:D

2010. okt. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%
az utolsó nagyon jóó! háháháh
2010. okt. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

A most már exnek azt mondtam nagy hév közepette h csak a szex miatt vagyok vele:D hát akkor izgatónak találtam de neki valahogy elment a kedve az egésztől:D

Benyitottak 2x is, hogy kész az ebéd:D

Aztán nem akarta felhúzni a gumit, én szinte könyörögtem neki, aztán fogta elbaszta a szoba másik végébe -szintén nem volt befejezés.

Pasik...ehhh:D

2010. okt. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Bealudtam közben, barátom rázott fel hogy mi van már:D

Meg volt olyan , hogy a fürdőben álltunk neki, én leültem a kád szélére, ő elém állt, akartam ugye a számmal egy kicsit csinálni..na de ehelyett elvesztettem az egyensúlyom, majdnem hátra borultam a kádba és szépen reflexből a farkába kapaszkodtam meg. Szegénynek pár napig fájt is :D

2010. okt. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer mindketten többet ittunk a barátnőmmel a kelleténél. Elég rossz időben jött rá a rókázás...
2010. okt. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
lefejeltem a radiátort, fejberúgtam a barátom, ő majdnem kitépte a hajam :DD
2010. okt. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

22:30 áhh XD

offoltam.

2010. okt. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

20:49

ez nagyon nagy :D

2010. okt. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
misszionáriusba nyomtam az exemmel anyja ágyába (ágy fölött könyvespolc) és kicsit bevadultunk és a fejére borult egy egész sor könyv:DDDDDDDDDDDD
2010. okt. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!