Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Szakítsak vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Szakítsak vele?

Figyelt kérdés

Megmondtam a barátnőmnek, hogy nem akarok nála aludni, mert félek a kutyájától, erre kiröhögött, hogy egy szánalmas alak vagyok és nem is biztos benne, hogy egy ilyen fiúval akar-e kapcsolatot.

Négy éves korom óta mániákusan félek a kutyáktól (megtámadott egy rottweiler), ráadásul az övé egy igazi méregzsák, amitől kiver a víz.


2010. okt. 17. 04:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Ideje beszélned vele. Nekem kiskoromban egy kuvasz megkapta az arcomat és én is nagyon sokáig rettegtem a kutyáktól. Amikor megismertem a férjemet, kiderült, hogy a szülei kutyatenyésztők, mondanom sem kell, hogy mennyire féltem, amikor eljött a nagy találkozás ideje. Csakhogy párom elmesélte ezt a szüleinek és Ők azonnal se-szó, se beszéd, amikor jöttem már be is voltak csukva a kutyák, ez nem volt kérdés. Mivel golden retriverek volta, köztudottan azok a kutyák, amikből teljesen kihalt a támadóösztön.Ráadásul ezek díjnyertes, betanított kutyák,mindenféle trükköt tudnak.Azt mondták, majd fokozatosan hozzászoktatnak a kutyákhoz. És valóban, először csak az egyik kutyust hozták ki pórázon, aki nem hogy nem ugatott, de a kis sárga labdáját hozta nekem a kezembe.Innentől kezdve tudtam újra bízni a kutyákban. Azóta, ha ott vagyok mindkét kutya a mancsát a combomra rakja és elvárja, hogy simogassam a buksiját.fokozatosan hozzászoktatnak a kutyusokhoz.

A barátnődnek is így kéne, meg kéne érteni téged.

2010. okt. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondta, hogy egy szanalmas alak vagy? Az ember a szerelmetol a szenvedelyen kivul tamogatast var es megertest. a kutyas kalandod, h megtamadott egy kutya, sztem indokolja h felsz, es nem beszolnia kellene hanem megertenie. Figyelj en nem felek a pokoktol kigyoktol semmi csuszomaszotol, csak az egyik bogartol, szinten egy kiskori elmeny miatt... a volt baratom nem ertette meg, es kirohogott, es egyszer viccbol a hasamra tett egyet, mikor en azt hittem, h azert mondja, h csukjam be a szemem, mert meglepetese van szamomra... hat, becsuktam, meglepetes is lett, en elajultam, amikor magamhoz tertem, akkor meg 3 ev utan 9 honapra szakitottam vele. utana nem csinalt ilyent.
2010. okt. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de szerintem a barátnőd szánalmas.Ha tudja hogy rettegsz a kutyáktól(főleg a nagyoktól) nem értem mit izél.Nekem az lenne az első hogy akkor valahogy megoldjam a helyzetet és a barátom ne érezze rosszul magát.
2010. okt. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem meg ő a szánalmas.

Ha nem változtat én mindenképpen ott hagynám.

2010. okt. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Jogos a félelmed! Mindegy milyen a kutya, kicsi vagy nagy, de mindnek élesek a fogai. Egy kutyatámadás súlyos traumát okozhat. Én is ismerek egy srácot, még kissebb korában megtámadta egy kutya. A teljesen normális, egészséges gyerekből pánikbeteg lett, és azóta dadog is.
2010. okt. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
10:07 - Engem gyerekkoromban egy esküvőn megharapott egy szobacirkáló, tetanusz oltást kaptam... Kicsi kutyák is lehetnek agresszívek...
2010. okt. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

10:38


Mese,mese,mátka,pillangós madárka....


Hogy nem ezért szakítottál vele az biztos,de ezzel csak azt sugallod hogy egy kutya miatt szakítsanak.

2010. okt. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Először is, kösz mindenkinek, aki értelmes választ adott.

Tudom, hogy az én hibám is, hogy félek, és lehet, hogy muris, ugyanis nem vagyok kis ember (186cm/84kg), de ott ég a fejemben a kép, amikor egy nálam nagyobb állat nekem ugrik és ott harap, ahol tud, míg le nem rángatják rólam.

Járok/jártam pszichológushoz is, használ is, de nagy kutyabarát sosem leszek.

Ami a fő baj, hogy bennem az kelt félelmet, hogyha a kutya erőt mutat, pl. ugat, morog, nem maga az állat. Viszont ugye szinte minden kutya ugat.

Ami igazából rosszul esett, hogy ő emiatt engem lenéz.

Más ismerősöm, aki szintén kutyatulaj inkább, megpróbált hozzászoktatni a tényleg félelmetes kutyájához (dobermann), ami hellyel-közzel sikerült is.

A barátnőmnek egyébként lakása van, a kutya kb. a térdemig ér, fajtáját nem ismerem.

2010. okt. 17. 16:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!