Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Szakítsak vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Szakítsak vele?

Figyelt kérdés

Megmondtam a barátnőmnek, hogy nem akarok nála aludni, mert félek a kutyájától, erre kiröhögött, hogy egy szánalmas alak vagyok és nem is biztos benne, hogy egy ilyen fiúval akar-e kapcsolatot.

Négy éves korom óta mániákusan félek a kutyáktól (megtámadott egy rottweiler), ráadásul az övé egy igazi méregzsák, amitől kiver a víz.


2010. okt. 17. 04:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
Ha ezt nem tudja elfogadni, akkor igen. Ő ismerni ezt a történetet? mert ha nem végülis félreérthető lehet ez. Szerintem próbáld meg megbeszélni, és ha nem sikerül akkor szakíts
2010. okt. 17. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
48%

Egyszer lekell küzdened a félelmed! De a barátnődbe meg igazán lehetne annyi, hogy akkor kitessékelje a kutyusát a szobából, a dögnek kint van a helye! Én imádom az állatokat. De csak mini kutyust tartanék a házba a nagyobbaknak kint van a helye! Üljetek le és beszéljétek meg. Ilyen hülyeségen nehogy már szakíts a barátnőddel! Mit fogsz csinálni ha igazi gondok jönnek később???

A barátom is rendkívűl fél a kutyáktól, őt is kiveri a víz és nem mer megmozdulni. De próbálom tanítani, hogy mit tegyen ha kutya jön hogy viselkedjen.

Nyugodj meg én is ha látok egy nagy kutyát egyedül, enyhén megdobban a szivem és izzad a tenyerem. De próbálom kontrolállni, mert az ebek megérzik ha félsz tőlük. De általában igaz a mondás, amelyik kutya ugat az nem harap! :)

2010. okt. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
58%

1 a barátnőddel nagyon komolyan ülj le beszélgetni, mert ha ezen röhög, akkor elég nagy s.ggfej lehet

2 pszichológus segítségét kérd, hogy a fóbiád legyőzzed ;)

2010. okt. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
43%

Nagyon gyerekes a barátnőd! Kiröhögni a gyengeségéért azt,akit elvileg szeret,bunkóság.Lehet,hogy ő imádja a kutyákat,de fel kellene mérnie ésszel,hogy nem mindenkinek kötelessége az ő kedvencét elviselni.Mindenkinek vannak félelmei.Lehetnek azok tárgyaktól,állatoktól (kigyó,egér,bogarak stb.)vagy elvont fogalmaktól (fájdalom,halál stb.) való félelem.Ezt mindenkinek tiszteletben kell tartani és nem még jobban súlytani az illetőt,hanem segíteni neki.


"nem is biztos benne, hogy egy ilyen fiúval akar-e kapcsolatot."


A helyedben erősen elgondkodnék azon,hogy akarok-e olyan lánnyal kapcsolatot,akibe egy csepp empátia sem szorult!

2010. okt. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%

Ha nem ismeri a mögöttes történetet, akkor tényleg elég nevetséges hogy egy felnőtt férfi beijed egy kutyától :)

Egyik nő sem akar egy anyámasszony katonájával járni. De ha tudja hogy miért félsz a kutyáktól, akkor el kell fogadnia.

De tudod az is lehet, hogy neki a kutya a mániája és lehet hogy nem tud nélküle létezni, a kutya ott van ahol ő, és akkor tényleg nem illetek egymáshoz. Én sem laknék egy lakásban egy kutyával, mert én meg allergiás vagyok, tehát lakásban kutyát tartó pasi szóba se jöhet nálam. Sajnos ez van.

2010. okt. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem ez nem kérdés. Én a helyedben úgy rugnám ki, hogy a lába sem éri a földet, és keresnék olyan lányt aki megérti a problémámat. Egy normális ember nem nevet ki senkit a félelmei miatt, nemhogy a barátját.
2010. okt. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Ez a lány elég furcsa, egy dolog, ha valakinek van egy mániája (nekem a madarak, és valaki ezektől is frászt kap), de nem kiröhögni kell a másikat, ha az fél, megijed a kedvencünktől, hanem megkérdezni, hogy mi az oka ennek a félelemnek, én legalábbis mindenkitől megkérdeztem, aki riadozott, hogy miért, aztán már tudtam, hogy szoktassam össze, vagy mire figyeljek. A barátnődben nincs empátia, ha egyből inkább kinevet, és nem kérdez rá, hogy mi történt, ami miatt félsz, nem tudom, tudja-e, ha tudja, akkor még bunkó is, nekem meg bunkó társ nem kéne, a félelem nem egyszerű dolog (amúgy engem is megkergetett gyerekkorban egy hatalmas kutya, és most is megrezzenek, ha elsétálok egy kertes házas részen és a kerítés mögül hirtelen felugrik, ugatni kezd váratlanul egy kutya, vagy ha gazda nélkül kóborol valami nagyobb kutya, bár ha gazdival jönnek szemben az utcán, már nincs bennem félelem, de ehhez rengeteg idő kellett).

A barátnőd semmitől se fél? A pókoktól vagy méhektől se?

2010. okt. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
63%
Ha a barátnőd ezért szakítani akar veled,akkor röhögd ki,mondd neki hogy szánalmas,és lépj le.Nem értem miért állsz le olyan nővel,aki a lakásban tartja a kutyáját,állandóan nyalja falja,és se arcot,se kezet nem mos utána.Először a kutyával puszizkodik,utána meg veled,nem mintha a te dolgod lenne lenyalni a képéről a kutyanyálat.
2010. okt. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
27%

És második, honnan tudod, hogy a csajnak nem valami minidögje van? Számomra érdekes a kérdésed kérdező, mert ha ilyen kis yorki-szarról van szó (már bocs), akkor bizony én is kiröhögtelek volna. Mégis mitől félsz, hogy felfal álmodban? Pontosan tökéletes lenne arra, hogy felülkerekedj a félelmeden, mert a kutyákat úgysem tudod mindig elkerülni. ha mindig olyan nőkkel hoz össze a sors, akiknek kutyája van, ráadásul nagytestű, akkor mindig elmenekülsz a kapcsolatból, vagy elvárod, hogy miattad megszabaduljanak a kutyától?

Érthető hogy félsz, 4 évesen nagy trauma lehetett, de sajnos neked kell összeszedned magad, és alkalmazkodni a világhoz, nem fordítva!

2010. okt. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
74%

HA tudja a barátnőd,hogy mi történt veled akkor nem érdemes vele foglalkoznod.


A félelmed miatt ajánlom neked,hogy keress fel kineziológust vagy más szakembert. Kutyákkal egész életedben fogsz találkozni,ne éld le félelemmel az életedet.

2010. okt. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!