Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek csak a szex miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak a szex miatt kellek neki?

Figyelt kérdés

A barátommal 2 és fél hónapja vagyunk együtt.

Mondja hogy szeret, bár elég flegmán lekezelően bánik velem néha.Ez miatt sok a veszekedés köztünk.

Hetente körülbelül 3-4-5 alkalommal találkozunk.

Inkább ő jár hozzánk mint én hozzá.

Én kéthetente megyek esetleg.

Mikor nálunk vagyunk nincsen szex, max petting.De az mindig.Nálunk nem lehetséges a családom miatt.

De ha itt van akkor minden alkalommal elkezd tapizni, megujjazz, és esetleg kinyal.Aztán ő is teszi oda a kezem az ő nemiszervéhez.Hiába én nem akarom és elvárja hogy csináljam neki, és hogy le is sz*pjam.De nekem rossz.Olyan megalázó, olyan mintha csak azért lenne velem.


2010. okt. 16. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Ő kinyal téged, te meg lesz*pod. Így az igazságos, nemde?!
2010. okt. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha már Isten szájjal teremtett, használd is! (Ezzel most a beszédre céloztam, nem a szopásra)
2010. okt. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Ha még nem érted a szex lényegét, minek csinálod?

Te engeded, hogy megujjazzon és kinyaljon, de te nem szopod őt le?

Beszéld meg vele, ha megalázónak érzed, de szerintem egy kapcsolat lényege az adok-kapok, vagyis ha ő veszi a fáradtságot és kielégít, neked is kéne cserébe valamit tenned, mert ez így elég rossz lehet neki. :/


18/L

2010. okt. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Ha neked rossz, akkor hagyd ott, vannak még más fiúk is ezen a bolygón ;)
2010. okt. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
akkor mond el neki, h most nincs kedved hozzá, de akkor ahhoz a részéhez se legyen kedved, mikor ő kényeztet
2010. okt. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szereted a párodat? Ha igen, akkor nem lenne neked sem kellemetlen őt kényeztetni, sőt, igyekeznél, h neki jó legyen. Ha neked arról szól ez a kapcsolat, h csak neked legyen jó, akkor hol van ott szerelem? Ezen gondolkozz el. Szerintem azért beszél veled valamikor flegmán, mert nem viszonzod a kényeztetést. Szerintem egy párkapcsolat a klcsönös odaadásról és szeretetről szól.

18/L

2010. okt. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen igazad van!A szerelem kölcsönös oda adásról van szó.

De a barátom szeret uralkodni, és ha nem úgy beszélek ahogy neki tetszene elkezd velem csúnyán beszélni, és csúnyán bánni.Ami végződött szakítással már.És megbocsájtottam neki hogy megváltozzon de még mindig előfordul.És én csinálom is neki.Nem is arról van szó, hanem arról hogy ő ha jön már fél óra- egy óra múlva letámad.

2010. okt. 16. 22:02
 8/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? És hogy érted azt, h letámad? A flegma beszédére gondolsz, vagy arra, h elkezd pettingeli? Mert ha neked az nem jó ha fél óra múlva kezd valamit veled akkor arra lennék kiváncsi h hány óra kell neked az ilyesmihez, h hozzád érhessen. 2 és fél hónap az még nem sok idő, és már 1x szakitotatok?? Szerintem ami nem megy, azt nem kell erőltetni,. Ha nem érzed jól magad ebben a kapcsolatban, akkor szerintem lépj ki belőle.
2010. okt. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ha ő is megteszi akkor azért anyira nem lekezelő..de sztem beszéljétek meg hogy te így érzel..mert ha nem annak szánja lehet h úgy érzi majd hogy nem szereted, v nem szivesen érsz hozzá

20/L

2010. okt. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!