Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 napja vagyunk együtt a párommal, sokszor szóba kerül a szex. Lehet, hogy csak arra kellek neki?

Figyelt kérdés
Még nem feküdtem le vele, nem is szeretnék, mert szeretnék várni legalább másfél-két hónapot. Sokszor mikor kettesben vagyunk, szóba kerül a szex, vadabb csókolózások alkalmával elkezd simogatni, ilyenkor leállítom. Elmondta már rengetegszer, hogy szerelmes belém (mielőtt összejöttünk, elég sokáig udvarolt) és tegnap rózsát is kaptam tőle (vöröset) de néha tényleg van egy olyan érzésem, hogy csak le akar fektetni, és ennyi.
2009. máj. 4. 16:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Varj vele, ha meg csak a sexre kellesz/kellettel neki akkor idovel ugyis megunja a sikertelen probalkozasokat es tovabb all. Szerintem is varj vele meg 2 honapot, nem kell sietni:) Nem idore megy.
2009. máj. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem csak meg akar kapni, 4 nap nem ido! Legalabb 1honapot varjatok vele!

Sok sikert!

2009. máj. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Ezt így nem lehet tudni. De szerintem egy felnőtt pasi aki már alapból sokáig udvarolt nem fog 2 hónapot várni. Neki is vannak igényei, persze ezzel nem azt akarom mondani hogy első nap zutty bele az ágyba de a 2 hónapot sokallom!
2009. máj. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem beszéljétek meg... ha kibírja azt a 2 hónapot, akkor tényleg szerethet, hogy ezt megteszi érted. Esetleg mondhatod neki azt is, hogy ha tud várni 2 hónapot, akkor majd valamilyen "meglepivel" bepótolod neki ezt a sexmentes időt.:D;)
2009. máj. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátnőm is ezért nem feküdt le velem sokáig. A férfi így fejezi ki leginkább a vonzódását, sőt a szerelmét. Akit vonzónak talál azt párszor akarja megdugni aztán otthagyja, akibe szerelmes azt mindig meg akarja dugni és mellette marad.
2009. máj. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
én nem sokkallom a 2 hónapot!hogy ha nem szeret annyira hogy " életed végéig,s mégtovább " akor meg nincs értelme és csak le akar fektetni
2009. máj. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
egyszer volt egy olyan kijelentése, hogy várna rám akár 6 hónapot is..
2009. máj. 4. 16:49
 8/13 anonim válasza:
nekem úgy kezdődöt a barátnőmel h elsőnek csak arra kelletem volna neki már egy hét után lefeküdtünk(vagy még hamarabb)és utána a szerelem és már fél éve együtt vagyunk,és nem bánom h igy kezdödött,mondjuk én fiú vagyok:)de miért ne adnád oda neki magad,lehet h ettől lesz jó.mondjuk függ attól h mennyi idős vagy(tok).mert ha tényleg szeret is de lehet h megunja a várakozást mert azt hiszi h csak szorakozol vele.
2009. máj. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
én 18, ő 26.
2009. máj. 4. 17:20
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem kell várni, én azt mondom.

Akkor kell amikor jól esik. Lehet ez 3 nap de három hónap is. Én szeretem minél hamarabb a dolgot attól függetlenül, hogy nekem nem alkalmi, hanem komoly kapcsolat kell.

2009. máj. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!