Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vagy barátság vagy csak szex....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vagy barátság vagy csak szex. Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés
Eddig vagy csak szexre vagy csak barátságra kellettem a fiúknak. Az egyetlen srác akinek mindkét szempontból kellettem volna nem tudta eldönteni, hogy mit is akar igazándiból és az egésznek csúnya vége lett köztünk. Őszinte, humoros, viszonylag szép (nem vagyok egy modell, de vonzó jelenség vagyok) lány vagyok és sajnos még eszem is van. És egyszerűen nem érem fel ésszel, hogy eddig akárhány sráccal összefutottam, egyik sem akart velem kapcsolatot. Pedig ha szex volt az első arra is azt mondták, hogy jó volt ha beszélgetéssel indult abból az jött ki, hogy én milyen jófej csaj vagyok. Most épp flörtölgetek egy sráccal, aki már kifejtette, hogy nem akar velem járni, mert nem akar megbántani, pedig bejövök neki. Mi ez már? Tudna valaki valami értelmes ötlettel előrukkolni, hogy miért van ez?
2009. okt. 5. 01:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezek szerintem alap dolgok a nagy átlagos emberkéknél. Annak a pasinak akinek fallosza van az szeretné használni is. Komoly kapcsolatod csak akkor lehet ha nem vagy könnyen megkapható és ha olyan a hozzáállásod. Előbb azt ajánlom, hogy mikor úgy alakul, hogy lenne valaki akivel szívesen lennél, semmi esetre se nyomulj. Max egy nagyon kevés kacérkodás de azt is a szorosra húzott nadrágszíj stílusában. Ha akadnak jelentkezők akkor tisztázd le, hogy no szex minim fél évig.. Ettől vagy kikészül és szakít, vagy próbálkozik a szexel és ha nem megy kikészül, vagy kitartani látszik. Ennyi infó alapján és tekintve, hogy még nem ismerlek csak ezt tudom mondani.
2009. okt. 5. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"Eddig vagy csak szexre vagy csak barátságra kellettem a fiúknak."


Akkor máris jobban állsz, mint a nők az a kb. 50-60%-a, aki arról panaszkodik, hogy egyik ügyben sem keresik őket.


Ha kellesz egyeseknek barátságra, másoknak pedig szexre, akkor nyilván akad előbb-utóbb, akinek mindkettőre.


"Őszinte, humoros, viszonylag szép... vagyok és sajnos még eszem is van. És egyszerűen nem érem fel ésszel, hogy eddig akárhány sráccal összefutottam, egyik sem akart velem kapcsolatot."


Statisztikai ténykérdés, hogy minden harmadik lányt határozottan okosnak lehet nevezni (IQ 110-120 felett). Sőt, majdnem minden 17 éves lány szép. Még a 24 évesek jelentős része is. Szóval sok szép, okos lány van, akik közül a férfiak tudnak válogatni. Ezért a szép és okos lányokra bukó férfiak előtt sem az lesz a döntő, hogy a lány okos-e vagy szép-e. Hanem van még ezer más fontos tulajdonság.


Tehát azon kell elgondolkodni, hogy milyen egyéb tulajdonságaid vannak, amelyek kevésbé keresetté tesznek. Nekem az a tippem, hogy egyszerű pechsorozatod van, de lehet mélyebb oka is az egésznek.

2009. okt. 5. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

AZ elsönek üzenem hogy ha be mondod a fél évet akkor a pasik háromnegyed része egyböl lelép ugyhogy negyed annyi kéröböl választhatsz majd

ha ez kell

2009. okt. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

az 1. és a 2. válaszban is van lényeg csak nem egészen jó egyik se. A fél év az tényleg rengeteg én inkább 2 hónapot mondtam volna, már bocsi de fél év alatt komplett kapcsolatok dőlnek el nemhogy kézenfogós járkálós időszak, bassz! De a lényeg h a pasit tényleg a farkán keresztül kell megfogni és részben azok keresztül megtartani.

A 2.-ban meg az az igazság h valóban sok a csinos lány de engem sokkal jobban érdekelt mindig is az egyéniség és h mennyi spiritusz és önállóság van valakiben, és ennek valymi kevés köze van hogy mennyi az IQ-ja valakinek, mert ismerek nemegy síkprimitív marhát akinek mittomén milyen magasra jött ki az IQ-ja, az csak egy szám, mint az autóknál a tömeg, nem mond semmit.

De pl itt vok én, aki mindenképp most már komoly kapcsolatot keres és épp ilyen lányra hajtok, és mégis sorozatos malőrök a vége olyannal akinél vagy az egyik vagy a másik félnél nincs vonzalom. Hát szipu erre csak azt tom mondani...

2009. okt. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez a könnyen megkaphatós dolog nem feltétlen igaz rengeteg embert ismerek akik elsőre lefeküdtek és évek óta együtt vannak. Mit csinálj? Írj rám priviben! :D:D:D Hátha valami jó sül ki belőle :))

Nemtudom miért lehet ez tényleg. Ezzel a kérdéssel megleptél, mert én ilyet még az életben nem hallottam. Úgyhogy mint lehetséges megoldást tényleg csak magamat tudom ajánlani, mert én szeretem ha egy lánynak van agya is. Utálom az üresfejű nőket, visszataszítanak.

2009. okt. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha tényleg olyan vagy, mint amit leírsz magadról, akkor mi jól kijönnénk :)

Én elsősorban komoly kapcsolatban gondolkodom, hogy szex mikor van, az részletkérdés.


Esetleg nem vagy Zalai?:)

2009. okt. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Sajnos nem de mindig oda akartam menni :) Én is komolyabban gondoltam. Sexelni tudok amikor akarok, de én most inkáb arra vágyom, hogy valakivel beszélgetni is lehessen utánna. :)

Egyébként Pesti vagyok, de privátban megadhatod az msn-címed ls ott jobban tudunk beszélgetni. :)

2009. okt. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

hát, még ígyis jól jártál, hogy vagy barátság.. én örülnék ha a fiúk csak barátkozni akarnának velem.. tini lány vagyok, de sajnos ha megismerek egy fiút egy hét múlva már ágyba akar vinni, pedig semmi olyanról nem beszélek vele, ami "feltüzelné" a vágyait, úgy viselkedem mint másokkal, nem vagyok se kedvesebb se kihívóbb,szóval nem értem miért.. egyetlenegy fiú van az életemben,aki soha nem akart többet barátságnál, ő most 4-5éve a legjobb barátom :) és nagyon sajnálom, mert a fiúkkal sokkal jobb beszélgetni szerintem, nem pletykálnak, de azért meg van a beszélgetés hangulata, hogy mégis csak az ellenkező nemmel beszélek és tök jó :D


nem lehet,hogy "rossz helyen" ismerkedsz? ahol esetleg pont ilyeneket fogsz ki ..

2009. okt. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Fél évet én nem bírnék várni, nem hogy egy fickó. :P

Köszi szépen a válaszokat, sokkal okosabb nem lettem. Mondjuk abban igaza van a második válaszolónak, hogy nem én vagyok az egyetlen ilyen helyzetben és végülis az is mázli, hogy legalább fiú barátaim vannak. Bár mindig is kicsit fiús hozzáállásom volt a dolgokhoz, így azért könnyebb. Jobban viselem a vicceiket, meg a hülye szokásaikat, mint a lányok általában.

2009. okt. 5. 21:35
 10/10 A kérdező kommentje:
am. pécsi vagyok
2009. okt. 5. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!