Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 13 éves fiú vagyok, és még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves fiú vagyok, és még sosem volt barátnőm. Egy évfolyamtársam nagyon tetszik nekem. [? ]

Figyelt kérdés
Őt sokan ismerik, jól néz ki. Egy emeleten van az osztályunk. Félek, hogyha visszautasit akkor kipletykálnak a barátnőivel stb :( Segitsetek, már nagyon szeretnék magamnak egy barátnőt. Szerintem humoros vagyok, neten könnyen elbeszélgetek lányokkal.És azt sem tudom hogyan szólithatnám meg, mindig a barátnőivel egy kupacba vannak. Tippek, ötletek, tanácsok?
2010. okt. 16. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:

"neten könnyen elbeszélgetek lányokkal"

Itt a baj aranyoskám ne legyél kocka mert csak einyben fog kimerülni az egész életed :)

2010. okt. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos erre már rájöttem.
2010. okt. 16. 15:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Négy lehetőség van.


1 Elterjesztesz egy pletykát hogy másba vagy szerelmes féltékeny lesz és bummmm


2 Egy olyan helyzetbe hozod ahol már csak egy szót tutsz mondani és kimondod hogy "szerelmes vagyok beléd" és nem tud az idő miatt válaszolni (igy megúszod a kellemetlen részt)


3 Csak úgy kimondod...


4 Hagyod a fenébe millió csaj van még a földön...



Nekem a másodikkal sikerült...

2010. okt. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tök egyszerű, hogy miért nem tudod megoldani a helyzetet... MERT MÉG CSAK 13 ÉVES VAAAAGY!!!!!! Ne rinyálj, mert úgy is lesz egy pár beégésed. Ez teljesen normális. Ahogy az is, hogy össze is fog jönni 1-2 próbálkozás. Ezekből fogsz rengeteget tanulni és ez a lényeg... a pofára eséseket ne kudarcként éld meg!!! Hanem tanulj belőlük, mert később kamatoztatni tudod őket. Ha jól emlékszem én is ennyi idősen kezdtem foglalkozni a témával és csináltam is pár hülyeséget, de ma már visszanézve nevetek rajtuk és örülök, hogy megtörténtek, mert ezek is kellenek ahhoz, hogy fejlődjön a gyerek. De majd jó pár év múlva te is így fogod látni meglátod, mert ez így működik. :) Ez ügyben: próbáld meg magadra felhívni nagyon finoman a figyelmét! Ha már felfigyelt rád eddig is, akkor észre fogja venni a "közeledésed". Ha meg semmi, akkor ne erőltesd! Lesz még alkalmad rengeteg és idővel bátrabb is leszel. Arról nem is beszélve, hogy lesz olyan lány is, aki nem fog arra várni, hogy felébredj, hanem ő fog rádmászni :) Sok sikert!
2010. okt. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2010. okt. 17. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!