Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? (Lent^^)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? (Lent^^)

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok és az osztályomba van egy pár olyan fiú aki szerintem tök csúnya,pufi lányért oda vannak és az a poén benne hogy bunkó,tapintatlan.

És amikor mondjuk az egyik fiúhoz közel megyek ugy kezel mint egy leprást.

Peddig szerintem nem vagyok ronda.Igaz,én is tudok bunkó lenni de általánosságba kedves vagyiok a barátaim szerint.De még azt is mondták hogy egoista vagyok:))

Engem az zavar hogy az osztályba az összes fiú kerül.

De nem birok rájönni miért.

Lécci segítsetek!

Köszi!


2010. okt. 16. 14:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

nekem sem vagy szimpatikus, pedig csak az írásod olvastam:D.

akkor szerintem itt baj van, lehet le kéne ülnöd magaddal és elgondolkodni, mi is lehet VELED a baj. tudod minden probléma forrása belőled indul, magaddal tisztázd először a dolgokat.


és különben is nagyon sokat fogsz még változni, kicsi lány vagy még. csak ne legyél bunkó és egoista.


engem sem kedveltek túlzottan alsóban, sőt még most se és ez tudod miért van? mert én nem vagyok az az ember akit irányítani lehet. aki nem áll be a sorba azokat általában nem szeretik, mert nincs felettük uralmuk. ezt a csatát meg kell vívni mindenkinek aki kiáll a sorból, nem csak most de egész életen át. nagyon rossz lesz sokan fognak utálni, viszont cserébe igazi szabadságot kapsz és néhány embert aki igazi jó barát/társ lesz.


azt fogják gondolni rólad, hogy te egy személyiség vagy, aki önálló és erős. lesznek akik tisztelni fognak, és nagyon sokan akik utálni. féltékenyek lesznek, próbálnak majd megalázni hogy megtörj és uralkodhassanak, de ne hagyd magad.


de ezt nem úgy fogod tudni elérni hogy bunkó paraszt vagy:)


légy kedves és aranyos, és csak akkor keményíts, ha érzed hogy próbálnak irányítani. majd megtalálod a helyes arányt, csak figyelj oda magadra:)


L/16

2010. okt. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
De van egy olyan barátnőm aki nagyon is szókimondó és akár mennyire fáj kimondja amit gondol!
2010. okt. 16. 14:21
 13/17 anonim ***** válasza:
"le kell ülnöd magaddal..." hát ez tetszik... :D
2010. okt. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
nem ide kapcsolódik de marha kíváncsi vagyok. a 14-15 évesek ha elmennek bulizni időre kell hazamenniük vagy nem? meddig kell kérni h elengedjék őket?
2010. okt. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Alsóba meg pont az, hogy szerettek engem és segítőkész,jószivű voltam.

Most is az vagyok de azt érzem hogy egy folytába megaláznak ..Vannak h¤lye humorjaim amik még sértök is arra a személyre nézve.Na de olyankor bocsánatot kérek vagy inkáb magamba tartom!

A családom szerint én kedves,aranyos,segítőkész vagyok csak még sokszor flegma is tudok lenni meg mindig mindenkibe a rosszat látom..Probálok ezeken változtatni de nem lehetek tökéletes.De amit megtudok tenni megteszem!

Meg a szüleim,nagymamám azt is mondták hogy a másiknak a sorsát nagyon a szivemen viselem!

2010. okt. 16. 14:29
 16/17 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Nem tudom, mert nem szoktam bulizni!Bocsi!

2010. okt. 16. 14:30
 17/17 anonim ***** válasza:
14:21-esnek tökre igaza van:)
2010. okt. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!