Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? (Lent^^)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? (Lent^^)

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok és az osztályomba van egy pár olyan fiú aki szerintem tök csúnya,pufi lányért oda vannak és az a poén benne hogy bunkó,tapintatlan.

És amikor mondjuk az egyik fiúhoz közel megyek ugy kezel mint egy leprást.

Peddig szerintem nem vagyok ronda.Igaz,én is tudok bunkó lenni de általánosságba kedves vagyiok a barátaim szerint.De még azt is mondták hogy egoista vagyok:))

Engem az zavar hogy az osztályba az összes fiú kerül.

De nem birok rájönni miért.

Lécci segítsetek!

Köszi!


2010. okt. 16. 14:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
mert egy 13 éves idióta egoista fikázódó kis paraszt vagy aki szerint mindenki ronda csak te nem...
2010. okt. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Igazad van....

De ez nem igaz mert van nálam sokkal rondább és szebb lány is..

És tudod én lágalább annak örülök hogy van önbizalmam mert eddig mindig mindenki a földbe nyomott és csak negativokat kaptam.És most hogy lefogytam sokkal jobban érzem magam.

És most jutott eszembe hogy azért vagyok ilyen véleménnyel arra a lányra mert régebben történt valami...

2010. okt. 16. 14:11
 3/17 anonim ***** válasza:
neeehazudjál itt nekünk,ha egyszer bunkó vagy akkor azis vagy pláne h még egoista is..és még csodálkozol h nem birnak?? én nem...
2010. okt. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
ne a külsőddel próbáld felszedni a pasikat... legyél kedves normális nem bunkó nem egoista... lehet önbizalmad azzal nincs gond de nem kell hangoztatni h te mennyire szereted magad... én 30 kilót fogytam így lettem 178/62 mégse fényezem magam állandóan... 13 évesen meg még babázzál ne pasik után futkoss...
2010. okt. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nem is ismersz!

Nem szokásom hazudni mert olyankor a büntudattól aludni se tudok!

2010. okt. 16. 14:13
 6/17 anonim ***** válasza:
na még a végén megsajnállak... te szegény...
2010. okt. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

A szepseg relativ,nehez felfogni? Lehet,hogy baj van a kisugarkasoddal,lehet,hogy nem tetszik nekik a tulzasbavitt magabiztossagod,lehet hogy szerintuk ronda vagy,lehet hogy bunkonak gondolnak...

Igy latatlanban,ismeretlenul nehez megmondani.Kerdezz meg egy baratnodet,hogy szerinte oszinten mi lehet a gond.

2010. okt. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Félre értettél, én nem akarok pasikat felszedni..És általába nem a külsőt nézem..Inkább tanulok és majd késöbb is ráérek pasikkal foglalkozni.Elég volt már a pasikból

2010. okt. 16. 14:16
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
egy 13 éves barátnő nem fog őszintén válaszolni. ilyen korban még nem igazán van olyan h őszinte barátság... ritka... úgyse fogja a szemébe mondani a bnője h "hát figy egy alpári tapló paraszt vagy..." mi megy mostanában? "jaaaj de cééépecske vagyhhh" jaj köszcsíííí de te cebb vagyh... "ó de te mégszebb..." na ennyit erről...
2010. okt. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Múltkor meg kérdeztem a barátnőimet és azt mondták hogy nagyon sértődékeny vagyok.Azóta már probálok tenni az ellen, hogy ne sértödjek meg olyan könnyen.
2010. okt. 16. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!