Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az amit érzek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az amit érzek egy fiúval kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Egy fiúba kb 3éve szerelmes vagyok.Ezt persze úgy kell elképzelni hogy hol történt köztünk valami hol nem,volt hogy közben elfelejtettük egymást,és újra.Én 18éves lány vagyok,ő 20éves. Amikor beleszerettem mindketten tanulók voltunk,(nem egy suli),és ugyanúgy teltek a hétköznapjaink.


Nagyon szerencsésnek tartom,időközben ismerős által szerzett egy nagyon jól fizető állást,eddig a szüleivel lakott,most elköltöznek úgy hogy neki külön házrésze lesz.Úgy éreztem hogy teljesen mások lettünk,és mindenképpen tenni akartam valamit,hogy én is valamiben TÚLSZÁRNYALJAM. Így elkezdtem a jogsit,de ő megfelelő kenőpénzzel hamarabb letette..Lényeg hogy van bennem egy kényszer hogy túlszárnyaljam,félek hogy teljesen mások lettünk eltávolodtunk,és néha vissza szeretném kapni azt a fiút,akivel egy randin együtt spóroltunk hamburgerre,együtt késtük le a buszt,és stb..:(


2010. okt. 16. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj vele ezekről az érzéseidről. Nem biztos, hogy szerelmes vagy belé, lehet, hogy csak hiányzik a társasága.
2010. okt. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy valami érett de nem mondom ,hogy ez nem normális mert minden 12 éves ezt csinálja rivalizál aki tetszik neki:D
2010. okt. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sztem jó dolog a rivalizálás. Még egy kapcsolaton belül is. Legalább tisztelitek egymást és játéknak is jó.
2010. okt. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem nem jöttek így össze a dolgok,és ezmiatt néha lebecsülöm magam hozzá képest..
2010. okt. 16. 17:12
 5/6 anonim ***** válasza:

Tényleg jó dolog a rivalizálás?


Én válaszom erre a kérdésre az, hogy igen, jó dolog, de nagyon könnyű átlibbenni azt a lovat (senki ne gondoljon rosszra).

2010. okt. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tudod aza furcsa hogy mindig összefutnak a szálaitok.

És ha az élet mindig visszadob benneteket egymás mellé...ez sokat jelent! SORS!


22L

2010. okt. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!