Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Csoki vagy egy szál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Csoki vagy egy szál virág?

Figyelt kérdés
Egyértelmű, mire gondolok, szerintem.
2010. okt. 16. 11:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ha tudod hogy leszop miután odaadtad neki csoki, ha nem biztos akkor egy puszi, meg egy vállveregetés. Semmivel nem érsz el többet.
2010. okt. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én egyszer plüssvirágot kaptam egy randin!:) Teljesen elolvadtam tőle!:) A mai napig megvan és ha ránézek,mindig elmosolyodom!A csokit megeszi, a virág elhervad, de a plüssvirág örök!:)
2010. okt. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Inkább egy doboz sör.

A csoki hizlal, a virággal meg nem tudok mit kezdeni.

2010. okt. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Virág. :) 18
2010. okt. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Egy szál virág. Én egyszer kaptam az első randin egy szál sárga rózsát, csak a randi végén adta ide, addig a kocsiban volt, szóval nem kellett magammal hordoznom. Azóta is megvan kiszárítva :)
2010. okt. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
ha't e'n nagyon szeretem a csokit de azt gondolom , hogy inka'bb egy sza'l ro'zsa ha csak nem tudod , hogy mi a kedvenc csokija ... de aka'rmit is adsz abbo'l e'szre fogja venni , hogy figyelmes agy
2010. okt. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

dildo


12/l

2010. okt. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!