Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ezért miért tart hülyének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezért miért tart hülyének? Sok választ!

Figyelt kérdés

A barátom múlt pénteken szakított velem, okot nem mondott, csak lelépett. Azóta beszéltem vele msnen, és telefonon is. Van egy lány, akit másfél éve ismer, és járni akartak, de a lány apja nem engedte, hogy találkozzanak. Nos ez a lány is most szakított a barátjával...A volt barátomnál rákérdeztem, hogy 'mivan, XY-nal jársz?', erre azt mondta, hogy tiszta hülye vagyok, és lecsapta a telefont. Azért kérdeztem rá, mert a közösségi oldalakon, meg mindenhol rakás szívecskével kivan írva a csaj neve. A barátom Bp-i, a csaj Szombathely mellett lakik. (én borsodi vagyok, de ez már nemszámít) Most akkor mi van? Tényleg hülye vagyok, és szeret még, vagy hazudozik össze vissza?


16L 15F


2010. okt. 15. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:
tényleg hülye vagy de ettől függetlenül nem szeret
2010. okt. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dehogy szeret...
2010. okt. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Légy erős:sztem már nem szeret de még próbálkozhatsz :)
2010. okt. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!