Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal férfiként érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal férfiként érdemes lehet a rosszlányokon megismert lányokkal kiélni a fantáziáimat, mielőtt megházasodnék?

Figyelt kérdés

Nem akarok jelenleg komoly kapcsolatot, és ártatlan lányokat sem akarok hitegetni bármivel a szexért.


Egy megyeszékhely belvárosában lakok egyedül egy nagy, gallériás lakásban (ez lenne a tett helyszíne) és azon gondolkozok, érdemes lehet-e, illetve lennének-e pozitív hatásai a jövőben annak, ha amíg nem találok olyan lányt, akivel szívesen lennék, kiélném azokat a fantáziákat, amik azt a későbbi kapcsolatot megzavarhatják.


Ezek közé tartoznak például olyan általános fantáziák, mint 2-3 nővel lenni egyszerre. Ezen kívül talán a legtabubb (van egyáltalán ilyen szó?) fantáziám, ami pszichológusok igazi tanácsát hívná össze, az az anya-fia szerepjáték (a saját, valódi anyámra viszont még szexuálisan gondolni sem bírok, emellett mégis a szerepjáték része, hogy az az idősebb nő az ÉN anyám, nem pedig "egy" anya :D). Ez pedig nem feltétlen teremt olyan dinamikát egy kapcsolatban, ami kívánatos, vagy működik... főleg, hogy alapvetően domináns természetű vagyok, míg egy ilyen szerepjátékban az "anya" lenne domináns.


Emellett meg tudnék még tapasztalni különféle formájú és idomú nőket, ami fontos, mivel teljesen mell-mániás vagyok, és a leendő páromat nyilván nem a mellmérete miatt fogom választani. Elég kis esélyét látom annak, hogy akivel személyiségileg összeillünk, az el legyen látva ilyen ritka külső adottságokkal is, azt pedig nem szeretném, hogy sosem tapasztalom meg milyen egy hatalmas mellű nővel.


Jelenleg ezen gondolatok megvalósítása elképesztően motivál az edzésre, munkára, diétára, stb., de kíváncsi vagyok, hogy rosszul gondolom-e, és hosszú távon ezek megtapasztalása okozhat-e károkat.


27/F



2023. júl. 17. 13:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
30%

Jaj ne figyelj kérdező erre a sok álszentre.

Jó is az mikor buli után hajnali 5 felé félrészegen, keresel egy milfet a rosszlányokról.


Mikor szingli voltam én is csináltam jó néhányszor,majd mikor barátnőm lett abbahagytam.

Nem kell mondogatni senkinek ennyi.

2023. júl. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Rossz lányokat a lakásodba? Pénzért.

Te bárkit beengedsz? Mert velük járám a körítés is, a stricijük.

Én cédákat be nem engednék, az biztos.

2023. júl. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
89%
Oidipusz komplexus. Beteg vagy. Fordulj orvoshoz, hátha.
2023. júl. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
85%

* Ödipusz-komplexus.


[link]

2023. júl. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
46%
Nyomjad
2023. júl. 25. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!