Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak ki szoktak lépni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ki szoktak lépni házasságból, ami jó, viszont szerelmesek lettek valaki másba?

Figyelt kérdés

Az én helyzetemben egy 27 éves férfiról van szó, akinek van egy 3 éves kisfia és most vettek házat, amit folyamatosan újítanak. A kapcsolata 8 éve tart, 3 éve házasok.


Viszont szerelmes lett belém elmondása szerint. Ezt valóban én is észrevettem, hogy nagyon kötődik hozzám, egy helyen dolgozunk bár csak fél órát találkozunk egy nap, de akkor tényleg csillog a szeme, mosolyog, boldog... Ágyba vinni "még" nem akart soha, max picit célozgatott, inkább érzelmileg kezdett el hozzám közel kerülni.


Viszont a házassága nem rossz... Aranyos fiatal felesége van, aki jól neveli a fiukat, ha jól hallottam szexuális életük is rendben van... Csak nem szerelmes a férj.


Ilyen helyzetben is ki szoktak lépni házasságból? Vagy csak akkor ha tényleg megromlik. És inkább maradnak a biztosan akkor is ha máshova húz a szívük?


2023. júl. 16. 07:40
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

#19

Teljesen egyértelmű, hogy neked még nem volt hosszú kapcsolatod.


Egy olyan házasság, ahol nincs veszekedés, béke van, nyugalom, anyaként is remek és szex is rendszeresen van, az sokkal többet ér, mint ahogy te gondolod.

Te meg nem tudsz olvasni a sorok között. "Már nem szerelmes a feleségébe", kicsit unalmas, megszokott... Te erre kellesz neki, hogy legyezgesd az egóját, legyen egy kis izgalom, magyarul ami a házasságából hiányzik. Egy szóval nem mondta, hogy válni akar, egyszerűen csak kipótolja veled a hiányérzetét.

2023. júl. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
77%

Sőt, legtöbbször maga egy szerető tartja benne az ilyen pasikat (férfinak semmiképp nem nevezném) a kapcsolatban. Így minden igénye mindkét oldalról kielégül, mégis miért hagyná el azt, ahol a vágyai 90 százalékban teljesülnek?

Anyukám, valamit nagyon tudhatsz (szerinted) a szexben, ha azt hiszed, a maradék 10 százalék, amit nyújtani tudnál elég ahhoz, hogy azt a 90-et felrúgja :D

2023. júl. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

A 3. válaszolót tudom erősíteni, a mai világban tényleg sok minden a feje tetejére állt.


Mindkét nemre igaz, hogy csak azért, mert erős szexuális vágyat kezdenek érezni valaki más iránt, még nem rúgnak fel mindent (ez az általános, akadnak olyanok, akik mindent borítanak, de az ilyen emberekből van kevesebb).. Ha pedig az illető könnyen otthagyja a családját egy másik ember miatt, nem sok jóra lehet számítani..

2023. júl. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!