Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak ki szoktak lépni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ki szoktak lépni házasságból, ami jó, viszont szerelmesek lettek valaki másba?

Figyelt kérdés

Az én helyzetemben egy 27 éves férfiról van szó, akinek van egy 3 éves kisfia és most vettek házat, amit folyamatosan újítanak. A kapcsolata 8 éve tart, 3 éve házasok.


Viszont szerelmes lett belém elmondása szerint. Ezt valóban én is észrevettem, hogy nagyon kötődik hozzám, egy helyen dolgozunk bár csak fél órát találkozunk egy nap, de akkor tényleg csillog a szeme, mosolyog, boldog... Ágyba vinni "még" nem akart soha, max picit célozgatott, inkább érzelmileg kezdett el hozzám közel kerülni.


Viszont a házassága nem rossz... Aranyos fiatal felesége van, aki jól neveli a fiukat, ha jól hallottam szexuális életük is rendben van... Csak nem szerelmes a férj.


Ilyen helyzetben is ki szoktak lépni házasságból? Vagy csak akkor ha tényleg megromlik. És inkább maradnak a biztosan akkor is ha máshova húz a szívük?


2023. júl. 16. 07:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
73%
Ne pocsékold rá az idődet! Egy férfi soha sem hagyja ott a családját, megdug párszor, és annyi, - rosszabbb esetben évekig használ, miközben hiteget! Nem.mondom, hogy nem szerelmes a féreg, de otthagyni nem fogja a csaladját soha...
2023. júl. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%

🤣🤣🤣

Dehogy szerelmes. Összekeveri a szexuális vonzalmat a szerelemmel. Sajnos sokan vannak így. Majd elmúlik, amit irantad érez.

2023. júl. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
96%

Akkor most kicsit a másik oldalról:

Sokan nem értik meg. De egy hosszú házasság alatt előfordul(hat), hogy megismersz valakit, akivel kölcsönös a vonzalom és belezúgsz. A hűség azt jelenti, hogy ezt az ismertséget leépíted, és kitartasz a párod mellett. Majd elmúlik.

Okos ember ezt felhasználhatja plusz energiaként, például szívesebben jár be dolgozni, vagy a megnövekedett önbizalmát és a szexuális vágyat beviszi a házasságába.


Aki meg az első ilyen után felrúg mindent, házasságot, gyereket, közös otthont, mert megindult az altesti vérkeringés, az az ember nem ér egy kalap kakit. Vigyél, ha megnyerted, de ne hidd, hogy veled élete végéig megmarad, és téged nem dob el ugyanúgy.


Mindezt úgy, hogy pontosan tudod, családja van. De te már pár összemosolygás után azt tervezed, hogy fogod szétverni a házasságát, hogy veszed el a gyerekétől az édesapját. Ugye tudod, hogy nevezik az ilyet?


Amúgy beteg világot élünk, ahol kizáró ok, ha a férfi az anyjával él, de nem az, ha a feleségével és a gyerekével. Ahol sikerül hideg fejjel lezárni az ismerkedést, ha kiderül, hogy csóró, de ha kiderül, hogy házas, akkor "nem lehet a szívnek parancsolni".


De, lehet. Csak te nem akarsz, te mész a puncid után. Annyit is érsz.

2023. júl. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
42%

Az én férjem sem volt belém szerelmes, de jól elvoltunk, kb. 15 évig. Majd költözött egy nő szembe a szomszédba, akine a férjem belehabarodott. Utána egy idióta lett, állandóan a nőt leste. Mikor jön, megy. Állandó beszéd téma volt. Meguntam és volt egy csúnya ordibálós veszekedésünk (inkább én üvöltöttem, ő csak figyelt) megmondtam neki menjen át akkor hozzá, majd az főz meg.

Akkor békén hagyta azt a nőt, újra dugtunk is és megint kivette a részét a gyereknevelésből.

Szerencsére a nő férje is kicsit helyre tette a férjemet állítólag, de ezt a szomszéd mesélte.

2023. júl. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
94%
A #3 válasza után nincs mit hozzáfűzni. Ki kell másolni azt a hozzászólást, és bemásolni az összes szeretős kérdés alá.
2023. júl. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
79%

#3 férfiként, férjként, apaként, akit ért kísértés a 13 év házasság után mondom, hogy ez egy csillagos 5 írás!


Annyit tennék még hozzá, hogy ma divat csalni a másikat. A sorozatokban, filmekben is ezt látják az emberek 30-40 éve, ez a menő ez az elfogadott.

Ez olyan mint a piálás. Társadalmilag elfogadott, de ha valaki elszív egy jointit, az fújj rohadt drogos. :)

2023. júl. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
89%

Esélytelen. Rád van indulva, amit lehet hogy még ő is szerelemként értelmez. De nem ér ez annyit senkinek, hogy taccsra vágja az egész addigi életét. Pláne, hogy 8 év után beléd sem lenne szerelmes. Márpedig nem kezdhet az ember mindig új életet.

Anyagilag, lakhatásilag a padlóra kerülne, a gyerekét kb elveszítené, ennyi idő után már a baráti kör is közös szokott lenni a feleséggel úgyhogy őket is, valószínű még a saját szülei is megorrolnának rá.

MINDEN hosszú kapcsolatban vannak ilyen fellángolások. Akkor is ha jó a kapcsolat. Csak okos ember ilyenkor nem enged a csábításnak, pláne ha gyerek van. A buta meg igen, aztán lehet összemozaikozni mindig az aktuális családot a régivel.

2023. júl. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Értem.

Tehát ilyenkor nem győz az érzelem.

Nem a puncim után megyek, sőt, én hiszek a szerelemben, hogy az ember akkor boldog igazán amikor tényleg amellett az ember mellett van aki lángra lobbantja, akinek szerelmes minden gesztusába, és folyton a karjai között akarja tartani.


Értem, hogy épít egy életet, de hogy fogja leélni hosszú éveken keresztül, ha már most nem szerelmes a feleségébe? Ez hogy fog így működni?


Tehát értem én, hogy könnyű pálcát törni az ember feje fölött, mert házasság gyerek ház akkor szent és sérthetetlen, de ugyanakkor... Nem értem, az érzelmek ennyire nem számítanak? A férfiak ennyire nem akarnak szerelmesek lenni?

Vagy csak én vagyok olyan, hogy mindent felrúgnék azért akit szeretek? Nincs olyan helyzet amiből nincs kiút és ne lehetne megoldani. Én ezt gondolom.

2023. júl. 16. 09:26
 9/23 A kérdező kommentje:

Azt sem értem miért írjátok hogy "csak szerelemnek érzi, de fellángolás, csak megdug párszor".


Azt ne mondja már nekem senki, hogy attól mert egy nőt elveszek meg szül nekem egy kisfiút akkor automatikusan belém van kódolva, hogy nem szerethetek bele már soha senki másba... Ugyan már, az élet nem ilyen. Az más, ha döntés kérdése, nem akarja elhagyni, az a biztos, főz rám, csomó pénzem van a lakásban, a kisfiam ne lássa hogy a szülei elválnak, ezt az indokot még megértem.


De miért lenne fellángolás, ha más nőbe beleszeret, mert mondjuk mélyebb dolgokról tudnak beszélni, megfogja a személyisége, jobban passzolnak egymáshoz és annyira megvan a kémia, hogy szinte szikrázik köztük a levegő... Az ember magának él, én biztos nem tartanék ki egy olyan ember mellett aki langyos víz az életemben csak azért mert van gyerekünk, igenis húzna a szívem azért a férfiért aki illik hozzám és lángra lobbant. Mert akkor vagyok kiegyensúlyozott, akkor boldog az életem.

2023. júl. 16. 09:33
 10/23 anonim ***** válasza:
94%

#8

Az a nő a FELESÉGE. 8 éve úgy döntött, hogy elveszi. Mert annyira szereti, mert különleges, mert vele el tudja képzelni élete végéig. És ma tudja, hogy egy ekkora szerelem sem marad örök és változatlan. Eldobhat érted mindent, aztán 3 évvel később ugyanitt fog tartani, és kezdhet mindent újra. Szerinted ez lenne a normális?

Felnőtt ember vagy. Fel kell fogni, hogy szép dolog a szerelem, de nem adnak érte kenyeret és nem tudsz vele villanyszámlát fizetni. Az egzisztencia is fontos, a kényelem, a megszokott otthon, és legfontosabb: a gyerek. Egy férfi sok esetben a rossz házasságából se lép ki, ha attól tart, hogy nem lesz része a gyereke életének. Neked gondolom nincs, azért nem érted, hogy a szülő-gyerek kötelék a szerelemnél is erősebb.

Az meg, hogy X év után nincs rózsaszín köd, nincsenek pillangók a gyomrodban, nem izgulsz fel pusztán a látványára, az NEM azt jelenti, hogy nem szeretik egymást. De, csak másképp. Ez még csak nem is azt jelenti, hogy kevésbé, mint az elején. Olyan kötelék van köztük, amit te nem értesz.


Tegyük fel, hogy összejöttök, elválik érted. A munkatársaid többsége ellened fordul, a pasid meg átmegy egy hosszú gyászfolyamaton. Elveszti a családját, az otthonát, anyagilag padlóra kerül. Közben kéthetente ott a gyereke nálad, rendszeresen megy a volt asszonyhoz, akivel könnyen újra fellángolnak az érzelmek, amikor tudatosul a veszteség. Fejben még nagyon sokáig az ő férje marad, és örökké a gyereke apja lesz. Letört, depressziós, szomorú, és amikor nehézségek jönnek, rád fog haragudni, hogy miattad megy át mindezen, és nem éri meg. Nem fogja megérni, mert ő úgy gondolja, hogy a házassága jó részeit változatlanul viszi át az új kapcsolatba, te pedig kiketekíted ott, ahol eddig hiány volt. De te egy teljesen más személyiség vagy, más nehézségekkel. Ő viszont nem fog kompromisszumot kötni, neki minden kell, neki ez jár, amiért mindent eldobott érted. Lesz majd a bezzeg a volt feleségem, meg az ő mindig úgy csinálja, hogy... Nem véletlenül mennek tönkre gyorsan az ilyen kiugró kapcsolatok. Te se vagy tökéletes, neked is vannak hiányosságaid. Egy dolog áll az oldaladon, az újdonság varázsa meg a tiltott gyümölcs édessége. Ezt el is veszted, mikor megkapod a férfit. Ráadásul nem a házasság végével leszel összehasonlítva, mikor megkoptak az érzelmek, hanem a mézeshezekkel! Csak akkor a férfi egy boldog időszakban volt, a válás után meg gyászidőszakban kéne boldogabbá tenned, mint a házasság elején.

Akarod te ezt az egészet? Valójában nem, csak nem tudod, hogy mivel jár, ha sikerül szétdúlnod a házasságàt. Te csak addig látsz, hogy mosolyog, te belezúgtál, meg akarod kapni, és akkor neked jó lesz. Ja, tök jó lesz, három napig. Utána jön az, amit fent leírtam.

2023. júl. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!