Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leírok egy rendkívül misztikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leírok egy rendkívül misztikus, hátborzongató megismerkedést, ami nagyon sok mindennel kecsegtet, de közben semmivel, mert felesége van. Aki elolvasta, az adna valami tanácsot? Pl. várjak? Vagy hagyjam, és ignoráljak minden sorsszerű jelet?

Figyelt kérdés

Tavaly decemberben azt álmodtam (akkortájt kb. 2 hónapja voltam szingli), hogy egy Aquaworld-ben, vagy hasonló vízicsúszdás strandon kóválygok. Akkora öltözője volt, hogy eltévedtem benne, aztán mikor végül kiértem a fürdőzős részre, medencéről medencére jártam: hideg víz, termál víz, kültéri medence, beltéri medence, úszómedence, meg olyan ahol vízsugarak csobognak. Meg mindenféle vízicsúszdák voltak, volt ijesztően magas is (tériszonyom van), meg laza kanyargós is. És egyszer csak egy képtelenül hosszú csúszdán azt vettem észre, hogy csúszik mögöttem egy szálkás izomzatú, magas, vékony, barna hajú srác. Nevetett rám, és éreztem ismer engem. Az álom hátralévő részét vele töltöttem, játszottunk a vízben, a csúszdákon, kergetőztünk, évődtünk. Mikor felébredtem, vissza akartam aludni, még akartam őt látni, olyan szép álom volt... De ennyi volt. A valóságban nem ismertem ezt a srácot, vagy nevezzem inkább férfinek. Pedig mondják, az emberi elme nem talál ki arcokat, minden álombeli arcot láttunk már valahol, de én őrá nem emlékszem, nem ismerem... Nem is figyeltem meg az arcát olyan részletesen, csak a karaktere volt meg. És annyira jól éreztem magam vele, mintha évek óta ismerném, mintha ő lenne a legjobb barátom, és közben menthetetlenül szerelmesek lennénk egymásba... Mint mondtam, ezt tavaly decemberben álmodtam, mikor kb. 2 hónapja voltam szingli. Előtte volt egy 3 éves párkapcsolatom, de az jó szar volt a végére, szóval ez az álom nem az exemről volt. Anno elmeséltem ezt az álmomat az egyetlen barátnőmnek.


Na és most nemrég találkoztam egy férfival, aki a munkahelyemre érkezett újonnan. Már első nap eszembe jutott róla a decemberi álmom... Ő is magas, vékony, és bár nem láttam fürdőruhában, de a karja alapján feltételezem róla, szálkásan izmos, mint az álombeli. Neki is barna haj, mosolygós... És a legdurvább, hogy a neve... A keresztneve Álmos!!! Értitek? Álmomban láttam, és Álmosnak hívják... A vezetéknevét nem merem leírni, mert megtalálható lenne a Facebookon, de a vezetékneve meg vízzel kapcsolatos!!! Ahhh... Amint leesett, hogy nem csak hasonlít a decemberi álmomban lévőre, de a neve is micsoda, kirázott a hideg, meg csipkedtem az alkarom álmodom-e... Meg körbenéztem vesz-e valami kandikamera. :D Nem akartam elhinni, ilyen véletlenek is vannak??? Egyszerűen hihetetlen...


Persze nagyon tetszik, ráadásul kivetítem rá az álombeli karaktert is, de a valóságban is szimpatikus, és jól néz ki... De persze felesége van. Én 28 vagyok, ő 27.


2023. júl. 14. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Misztikus cucc? Lehet ő egy tanulólecke életedben, lehet egy teszt, hogy bírsz-e magaddal, megálljt bírsz-e parancsolni magadnak ha netán rád mászna, hogy erkölcsös, önzetlen, gerinces, körültekintő tudsz-e lenni!

Mármint tekintettel tudsz-e maradni a feleségére (gyerekeire)!

2023. júl. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy mire akarsz várni? Hogy megdugna-e? Egyáltalán figyelembe se kellene őt venned, ha meg flörtölne, bókolna, akkor be kéne árulni a nejének, hogy ne maradjon olyan mocskos hűtlen döggel egyutt!

Az más lenne, hogyha elválna tőle, de előtte nem csalná meg veled még érzelmi szinten se, vagyis neked nem lenne benne szereped, hogy válnak, de ha te harmadik személyként (még jobban) szétzilálnád a kapcsolatot, akkor ne csodálkozz, hogy szerető maradsz csak, vagy elhagyja érted, de téged ugyanúgy megcsalna, mert egy hűtlen dög lenne...

2023. júl. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Megértem hogy izgatja a fantáziádat a dolog meg tényleg nem nehéz összekapcsolni az álommal a szitut de az ilyen sorsszerűnek gondolt találkozásokból inkább nagy pofáraesések szoktak lenni.
2023. júl. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább belemagyarázás, nagyon ki vagy éhezve a szeretetre ezert belekepzelsz es kapaszkodsz mindenbe amit jelnek veszel. En is álmodtam idegenekkel nagyon kellemes dolgokat, hirességekkel is de meg sem fordult komolyan venni azt. Pár óráig vagy napig brnnem volt az elmeny aztán elfelejtettem.
2023. júl. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Foglald el magad massal. Vannak veletlenek.
2023. júl. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

De gázak ezek a szituk mikor az egyiknek egy varázs a másik meg hihetetlen véletlenek es csoda,a másikban meg semmi ilyen nincs es ugy kell benne feléleszteni meg ezen gödcsölni.

Aztám a kapcsiban az egyik a föld felett jár kb a boldogsagtol,a masiknak meg hétkoznapi semmi az egész amit barmikor otthagy.

2023. júl. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%
A diliházban is van internet? 😱
2023. júl. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd, hisz házas.
2023. júl. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!