Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Öszintén kérdezem gond ,hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öszintén kérdezem gond ,hogy bi lettem ?

Figyelt kérdés

2023. júl. 13. 13:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem!
2023. júl. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Nekem nem lenne az, ha egy lány az lenne akivel ismerkedem. De attól még ha együtt vagyok lánnyal lévő együttlét is megcsalás lenne.
2023. júl. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2-ek a válaszom az nem megcsalás! Amúgy én férfi vagyok és biszex!
2023. júl. 13. 13:30
 4/13 anonim ***** válasza:
78%

#3


Szerinted nem megcsalás, szerintem meg megcsalás. Ne akard megmondani nekem, hogy mi a megcsalás. Gyanítom, ha lesz barátnőd és elfogadja, hogy biszex vagy, azt már nem fogja, ha olykor-olykor lefekszel pasikkal. Persze biztos van olyan szabadszellemű nő aki ezt is eltudja fogadni és szívesen nézné, de átlagban szerintem nem fér bele. Nyilván férfiként csábító a gondolat nézni két nőt együtt, de szerintem egy szerelmi kapcsolatban akkor sem fér bele az ilyesmi. Bár a megcsalás ugye azért megcsalás, mert nem tudsz róla és a hátad mögött/engedélyed nélkül történik.

2023. júl. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
4-es Ez a Te szemszögéből lehet megcsalás! Amúgy én 64 éves vagyok 40 éve házas és van feleségem! Tudja, hogy bi vagyok és látott már szopni is!
2023. júl. 13. 13:47
 6/13 anonim ***** válasza:
73%

Ha ez igaz, akkor mégis mi a kérdésed?


Kinek lenne gond? Pár ismeretlen embernek? a kis Jézusnak?

Nem is értem..


Ha nektek nem az, és a feleségednek sem, akkor nem mindegy?

2023. júl. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Csak véleményt szerettem volna hallani a kérdésemre! A kérdésem egyértelmű szerintem!
2023. júl. 13. 13:57
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
A biszexek nagy dilemmája: [link]
2023. júl. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%

Nem gond, ha a feleségednek van gusztusa hozzad ezek utan, hogy szopni latott. Akkor nem gond.

En lehet megundorodtam volna tőled es már nem lattam volna benned a férfit

Amíg őszinte vagy es elmondod hogy bi vagy addig nincs baj. Hogy legyen esélye a nőknek eldönteni h így akarnak vagy nem.

A baj ott van ha valaki megjatssza a heterót es felig impotens es erőlteti a szexet es hogy ő heteró. Es hazudik es a barátnő nem tudja h szopja a barátját a nádasban halászat címén a pasija

2023. júl. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
2023. júl. 13. 15:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!