Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Saját autóval nem rendelkező,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Saját autóval nem rendelkező, 25 év feletti nők! Járnátok egy olyan férfival, akinek hozzátok hasonlóan szintén nincs autója?

Figyelt kérdés
2023. júl. 9. 21:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
28%
Kívánom, hogy az ilyen 8-as féle nők megtalálják életük szerelmét, aki a tökéletes pasi minden tekintetben, de ne legyen neki se kocsija, se jogsija 🤭. Aki jogsiban meg kocsiban méri a férfiasságot, az tök buta, már bocs.
2023. júl. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
55%

"Én úgy nőttem fel, hogy mindig volt autónk, már mielőtt megszülettem, ezért nekem most is ez a megszokott, alap és számomra ez hozzátartozik egy férfihez. Nekem a férfiasság fokmérője az is, hogy egy férfi jól vezet."


Nekünk is mindig volt autónk, de hogy ez a férfiassággal hogy köthető össze, azt nem értem.

2023. júl. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
28%

11 Kívánod incelke?

Vigyázz, mert visszaüt.

Mindazonáltal az én szememben nem tud tökéletes lenni egy férfi, aki nem vezet, és ezt elsők között szoktam megtudni, hogy ne is pocsékoljuk egymás idejét. 🤗

2023. júl. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
37%

13

Detto

Egyszerűen taszitó, ha nekem.kell a férfit furikázni...

2023. júl. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
60%
Nem furikázod, együtt mentek x helyre.
2023. júl. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
58%

15

Ha neki nincs jogsija, autója, akkor bizony ÉN furikázom! Rohadt illuziorombolo, hogy mindenhova csak az éb autommal mehetünk, mert neki nincs..

2023. júl. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
49%

Akkor furikázod, ha olyan helyre viszed, ahova amúgy nem mennél.


És ha tud vezetni, de nincs kocsija? Az is gáz, ha az Auchannál látják, hogy minden héten ugyanazzal a kocsival mentek, de más-más vezet?

2023. júl. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
91%

17

Engem nem érdekel, hogy ki mit lát! Az érdekel, hogy én mit látok! Egy férfiatlan gyereket.

P.S. Ha van jogsija, miért nincs autója??? Ha anyagi okokból (mert mást nem nagyon tudok elképzelni) akkor meg azért taszito az illető! Számomra a csóróság is elég kiábrandito.

2023. júl. 11. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
Nembaj, aki pasi és nincs jogsija az egy szégyen, ennyi a lényeg. Én meg incel vagyok mert lenézem azokat a nőket, akik elvárják hogy a választott kan kocsival rendelkezzen. Totál incel vagyok jajjjj. Vigyen kocsival akárhová az, aki felcsinál és utána elhajt a škodájával osztrákba' debil pıcsa
2023. júl. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Akkor az a nő, aki vezet, férfias?
2023. júl. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!