Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Saját autóval nem rendelkező,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Saját autóval nem rendelkező, 25 év feletti nők! Járnátok egy olyan férfival, akinek hozzátok hasonlóan szintén nincs autója?

Figyelt kérdés
2023. júl. 9. 21:07
A kérdező szavazást indított:
Természetesen igen. Nem várok el olyan dolgot a férfitől, amit én magam sem tudok nyújtani.
Nem. Mindenképp próbálok olyan férfit találni, akinek van autója, hogy bármikor könnyen tudjunk majd menni ide-oda, utazni stb.
28 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
65%

Ha most épp ebben a pillanatban nincs, de tervben van, max akkor. Nekem van más, amit tudok nyújtani. (Nem, nem (csak) a nemiszervem :DDD)

Szerintem az autó pont nem olyan dolog, hogy mindkét félnek mindenképp kell saját, a közös programokhoz jön jól, a mindennapjaimat megoldom nélküle, én nem akarok vezetni, egyébként ha akarnék, akkor lenne. És mivel a férfiak jó nagy része autóbzi, rengeteget ismerek/ismertem, akik kifejezetten szeretnek vezetni, azért ez nem egy olyan dolog, hogy lehetetlent várnék el, amit amúgy nem akarnának maguktól.

2023. júl. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%

Jelen.

26 leszek par honap mulva, parom 28. Nekem jogsim sincs, neki van. Nincs is napirenden az, hogy a kozeljovoben legyen autonk vagy nekem jogsim, abszolut meg tudjuk anelkul is oldani a kozos eletunket, a nagybevasarlast, utazast.

Amiota neki havi 19k az orszagberlet, nekem meg havi 2k meg inkabb nincs tervben.

2023. júl. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
38%
Nekem van autóm, de ha nem.lenne, méginkább elvárnam, mert anélkul nem igazán lehet minosegi eketet élni
2023. júl. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
79%
32 éves pasi vagyok, se autóm se jogsim és ez eddig semmilyen problémát sem okozott párkapcsolat szempontjából.
2023. júl. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
72%
Jogsim sincs, a férjemnek se volt, mikor megismerkedtünk, még tervben sem.
2023. júl. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
49%
33 nő vagyok. Van autóm és a páromnak még jogsija sincs. Ő 30. Merre tart ez a világ? Az elvaras nálam nem az h legyen autója, hanem hogy legyen őszinte és tisztességes. Hogy szeressen és törődjön velem ahogyan én is vele.
2023. júl. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
65%

Persze, de ennek semmi köze ahhoz, hogy mit tudok nyújtani. Csak olyan pasival járjak, akinek van saját lakása, mert nekem is?


Egyszerűen nem akarok gyereket + Pesten élek. Felesleges.

2023. júl. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
55%

Nyugodtan mehet a lepontozás, nem érdekel, csak őszinte vagyok.

Jogsim van, autóm nincs, mert nem merek Bp-en vezetni. Ezen szándékomban áll változtatni idővel.

De most sem jönnék össze autó nélküli pasival. Nem tudnék rá felnézni és számítani sem lehetne rá így.

Én úgy nőttem fel, hogy mindig volt autónk, már mielőtt megszülettem, ezért nekem most is ez a megszokott, alap és számomra ez hozzátartozik egy férfihez. Nekem a férfiasság fokmérője az is, hogy egy férfi jól vezet.

Ha az embernek párja van, akkor több program is van közösen. Kizárt, hogy napi bkv-zással keserítsem az életem.

Ha lenne autóm, akkor sem jönnék össze olyan férfival, akinek nincs. Mindenkinek más a férfias, nekem ez is hozzátartozik.

2023. júl. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
50%

"Az elvaras nálam nem az h legyen autója, hanem hogy legyen őszinte és tisztességes. Hogy szeressen és törődjön velem ahogyan én is vele."


- édesem, ezek alapok! Ugyanannyira, mint az auto

2023. júl. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ha van elvárásod: lepontozás. Ha nincs: igénytelen vagy. Éljenek a 4 pipás megmondóemberek.
2023. júl. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!