Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itt olyan, aki hozzám...

Van itt olyan, aki hozzám hasonlóan érettségivel rendelkezik, és ezer éve nem talál munkát?

Figyelt kérdés
Nekem már nagyon elegem van, hogy oda sem vesznek fel, ahol az van feltüntetve, hogy csak középfokú végzettség az elvárás. Mert hát persze akkor inkább felveszik azt, akinek van tapasztalata. Ráadásul nem vidéki vagyok , eleve szűkebb a piac...
2021. máj. 25. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"Ráadásul nem vidéki vagyok , eleve szűkebb a piac"


Mi szűkebb? Egyértelmű hogy vidéken nincs munka, városon meg lesz 20-30-40 meg még több jelentkező...

2021. máj. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, arra gondoltam, hogy kevesebb a munkalehetőség.
2021. máj. 25. 12:24
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem vidéki vagy ergó több a munkalehetőség. Az megint más, hogy több a jelentkező is.

Hány éves vagy? Tanulni sosem késő.

2021. máj. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
22. Csak sajnos a tanuláshoz is pénz kellene...
2021. máj. 25. 12:31
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Munkaügyi központ? Sokféle tanfolyamot szoktak indítani.
2021. máj. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
költözz el
2021. máj. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Költözzek el? Marha hasznos válasz. Nyilván ez így működik. Pénz nélkül... Még eladónak sem vettek fel, pedig olyan irányú az érettségim.
2021. máj. 25. 14:04
 8/8 anonim ***** válasza:
73%
Sosem voltam 1 hétnél több ideig munkanélküli, és nekem is csak érettségim van érdekes. Sok embernek magába kéne néznie és lehet megtalálná az okát, hogy miért nincs munkája.
2021. máj. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!