Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kellene még tegyek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene még tegyek, hogy észre vegyenek?

Figyelt kérdés

Kidolgoztam a belem, hogy le tudjam cserélni az egész ruhatáram. Edzek, megvonok magamtól minden finomságot, hogy jó alakom legyen (egyébként se voltam dagadt, de nem a legjobb alakom volt. A hasam már egész jól néz ki, fenekem is kezd alakulni. Sminkelni nem sminkelek, meleg van, de majd azt is tervezek. A kinézetemre adok, ápolt vagyok, a hajamat változatosan hordom, ügyelek rá.

Mégse vesznek észre a fiúk.


2023. júl. 8. 14:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%

Kezd idősebb férfival.


Én 18N vagyok, 66 éves férfival jöttem össze.


Nagyon jó vele.

Odaado, kiváló az ágyban, intelligens.

2023. júl. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
39%

Mondok egy példát.

Odamentem egy pultoshoz(srác)kértem egy capuccinot.

Széo vagyok sminkelt relative jo nő de ő csak egyet latott belolem aki rendel kiszolgalni kell fizet szia-szia.


Viszont lett egy olyan kontexus, hogy:

Megkaotam az italt mondtam köszi kerdeztem mennyivel tartozom. Es hirtelem nem tudta hanem azt mondta pillanat számolom

Erre visszakerdeztem mosolyogva hogy ja a víz a cukor a hab meg a por összeadva az...?:D

Ő meg folytatja vigyorova hogy és rezsiköltség bérleti díj:D


Na azota észrevesz es tetszem addig meg lathatatlan voltam :D



Vagy a buszsofőrök pl. Ugy birok szenvedni a buszmegallókban mire jönnek hogy kegyetlen.

Erre látom végre jön a busz. De megállt még egy piros lámpánál.

Erre megint odanéztem mi a sz.rért nem er még ide 5 meterről és a fejem ugy félredöntve karba tett kezekkel álltam hogy mit szerencsetlenkedik ez ott es nezzük egymást ahelyett hogy haladnánk, de aztán mikor indult volna előtte egy tanulovezető is elzdett szerencsétlenkedni és araszolva tudotz csak jönni.

Én meg hát ezt nem hiszem el ami itt megy. Ez ugy látszott az egész testtartásomon.


Aztán mire ideért a busz es felszálltam végre, a sofőr kimondottan rámvigyorgott hogy mennyit tudok én egy buszmegálloban vergődn johogy le nem csesztem egy piros lámoa miatt:D

Azóta ő is megismer valahogy. De neki se tűntem volna fel

2023. júl. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Az is lehet,hogy észrevesznek csak nem szólítanak le. Nem olyan helyzetben látnak meg ahol le tudnának szólítani.

Milyen idős vagy ? Volt már kapcsolatod korábban ?

2023. júl. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ne sminkeld magad, légy természetesen önmagad, de dolgozz azon, hogy értékesebb légy. Amit leírtál az jó irány. Türelem rózsát terem.
2023. júl. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A jó külső csak az alap, utána jön a személyiség, lásd amit a kettes írt. Az nem elég, hogy csak vagy. Meg kell teremteni a helyzetet, nagyon kevés férfi van, aki csak úgy random kezdeményez, ha te semmi nyitottságot nem mutatsz.
2023. júl. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

"Mégse vesznek észre a fiúk."

Bocs, de valószínűleg azért, mert "Kidolgoztam a belem", stb. - túlságosan erőlködsz, de nem vagy elégedett magaddal.

Magadat hajtod semmiért.

Kapj be egy fagyit, ha szereted, és ússz egy jót a Dunában - élj!

2023. júl. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Kisugarzas, hogy jol erzed magad a borodben, mosolygas. Engem ekkor szoktak eszrevenni, de hozzateszem nekem sincs kapcsolatom. Orult nehez kapcsolatot talalni es tarsat
2023. júl. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Kimozdulni, társaságba járni, érdeklődni a másik iránt.
2023. júl. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
De a kis (de sok) erőfeszítéseimet nem értékelte senki, ezért kell drasztikusabb módszerekhez folyamodni. Ezért dolgoztam először suli mellett, utána meg munka mellett, hogy legyen végre valaki mellettem.
2023. júl. 8. 22:47
 10/15 A kérdező kommentje:
Nincs fagyi meg semmi. Majd ha elértem valamit.
2023. júl. 8. 22:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!