Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen dolog az MSN-en kereszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen dolog az MSN-en keresztüli ismerkedés?

Figyelt kérdés
Milyen dolog az MSN ilyen szempontból?
2008. dec. 30. 23:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Hasonló a chat-hez. Csak talán ez közvetlenebb vmennyire.
2008. dec. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen én ezt tudom csak arra vagyok kíváncsi,hogy szerintetek jó vagy hátrányai is vannak?(Vannak fentartásaim az MSN-nel kapcsolatban!)
2008. dec. 30. 23:17
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal jobb élőben ismerkedni valakivel, MSNen csak felszínesen lehet megismerni valakit. Inkább ne az MSN legyen az elsődleges ismerkedőhelyed.
2008. dec. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És ha már valakit megismertem utána lehet bátran? mert igazából annyira nem is szeretek ott beszélgetni,de vannak barátaim akikkel csak azon keresztül tudok,de akkor meg belép olyan is akikkel tudok nap,mint nap élőben és nem vagyok olyan típus,aki azt mondja,hogy most nem bocsi...értitek ugye?
2008. dec. 30. 23:24
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kényelmes és könnyű a betűk közé bújni.
2008. dec. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Hát szerintem jó dolog.Nem csak olyanokkal lehet szorosabb a viszonyod akik messze vannak,hanem akik ott laknak.Pld én igy ismertem meg a barátom is.:)
2008. dec. 31. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem első lépésem a barátom felé az msn volt és már 10hónapja együtt vagyunk!! ;)
2008. dec. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%

MSN en azok ismerkednek, akik a való életben nem képesek beszélgetést kezdeményezni, magyarul félénkek, önbizalomhiányosak, és stb...


süti

2008. dec. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

MSNen tényleg könnyebb elkezdeni a dolgokat. Erre nagyon jó. Vagy ha valakit megismersz egy fórumon / buliban / buszon / sulifolyosón, jobb előbb MSNen beszélni vele, mert ha nem is teljesen, de azért meg lehet ismerni így is. Szerintem netes ismeretségeknél nagyon fontos. Plusz nem csak írásban lehet kommunikálni, láthatod-hallhatod a másikat ha akarod.


Ha olyan ír rád MSNen, akivel nem akarsz ott beszélgetni, arra több megoldás is van. Az egyik, hogy rejtve mész fel, és akivel beszélni akarsz, annak írsz (ha ő is ezt szokta, írj akkor is, ha úgy látod nincs fent). A másik: "Nincs a gépnél" és nem válaszolsz (ez nem a legkedvesebb megoldás), vagy "Elfoglalt" és megírod, hogy sajnos most nem érsz rá, majd megbeszélitek élőben. Harmadik lehetőség, hogy letiltod ezeket az embereket (rejtve kapcsolódás, tiltás, elérhető állapot, majd mielőtt kilépsz, leveszed a tiltást, vagy véglegesen tiltod őket). Esetleg csinálj egy második MSNcímet, és csak azokat vedd fel, akikkel élőben nem tudsz beszélni, s ha csak hozzájuk van kedved, ezzel jelentkezz be.

2008. dec. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Zozi84 válasza:

Zozi84 válasza:


Hetek óta max egy napig tart egy csevegés egy csajjal, ennek ellenére tök jól elbeszélgetek velük. Valahogy én is úgy érzem, nem nagyon nyerő ez az internetes ismerkedés :) Talán azért, mert nem barátként közelítem meg a dolgokat - bókolás, túlzott megnyílás. Kíváncsi vagyok a véleményetekre? Amúgy élőben is ismerkedtem lányokkal, az jobban müködött. :) 26/F

2010. nov. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!