Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 35 éves vagyok.Tele önbizalomh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 éves vagyok.Tele önbizalomhiánnyal,kétségekkel,saját gyermekkorból hozott démonokkal.Sikerélmények nélkül,dacára hogy nem voltam soha rossz parti.De fáradok.Gyáva vagyok,s így visszatekintve az is voltam mindig.Te mit tennél a helyemben?

Figyelt kérdés

2023. júl. 7. 12:01
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
8%

29, mert ha nő lenne, élből nem lenne semmilyen fajta lelki problémája, ugyanis jönne egy fsz, egy ideál, aki jól megtömi a puncijat, és el is felejtené a problémáit.

Egy nő hol él át ilyeneket???!!!!

Egy nő hol jut el oda, hogy mivel nincs párja, azt látja az egyetlen kiútnak, hogy öngyilkos legyen.

Mivel pinára mindig van kereslet, papucs férfiből meg rengeteg van, a legelvakultabb, a legocsmanyabb nő is talál magának egy megfelelő pasit, aki átélte már azt amit pl a kérdező is.

Ezért kussba marad, hogy legyen valakije. Mert kénytelen....

Undorítóak a nők.

2023. júl. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

31, egy átlagos vagy átlag feletti nőnek általában tényleg nincsenek ilyen problémái. Egy átlag alattinak már annál inkább.

Ez nem igaz: "a legocsmanyabb nő is talál magának egy megfelelő pasit", megfelelőt semmiképp, csak valami szörnyűt. Ugyanolyat nőben találna férfi is - valójában senki sem azért "sír", mert nem kell egy förmedvénynek.

Egy szerencsétlenebb adottságokkal született nő is ugyanúgy belecsúszik a depresszióba, lehetnek szuicid gondolatai stb., mert nyilván az senkinek sem tesz jót, ha a fiatalságát és az egész életét "parlagon heverve" tölti (mert minden szóba jövő opció még ennél is rosszabb), pláne, hogy közben másoknak körülötte bezzeg jobban összejön...

2023. júl. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

32, igen valóban így van, de nem így van....

Pl nekem két három lány ismerősöm is van, akik ocsmányul néznek ki. Pl az egyik már 45 körüli, 130 kg feletti, női vonasokat szinte nem tartalmaz....és mégis, ennek ellenére több pasi hever a lábai előtt kb. Konkrétan két pasi a feleségét csalja vele.

Ez a nőnek jó, hisz növeli az egoja, hogy ezzel a kinézettel is, de így is vannak pasik, nem is kevés, akik úgymond "őt válassztják", sőt, még ő is utasítás vissza pasikat. Volt egy pasi aki szerette ezt a nőt, de a nőnek nem jött be, ezért offolta...inkább ment a kigyurtabb, jobbképűbb pasikra.

Tehát ne akard beadni nekem, hogy a nőknek is van ilyen bajuk mert nincs. Ha látnál arról a nőről egy képet....el sem hinnéd, hogy ehhez ki az az őrült, beteg, perverz férfi aki hozzatud nyúlni???

Mint írtam, pinara mindig van kereslet, és mint írtam, egy nő nő, tehát kivételezett, a nő megteheti, hogy válogat, visszautasít, offol, még akkor is, ha ocsmányul néz ki.

2023. júl. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
64%

31, te beteg vagy. Szerintem el se olvastad a kérdést...

Ezek szerint egy nőnek elmúlnak a gyerekkori traumái, ha jól megdugják?

Le merném fogadni, hogy nincs nőd...

2023. júl. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!