Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 35 éves vagyok.Tele önbizalomh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 éves vagyok.Tele önbizalomhiánnyal,kétségekkel,saját gyermekkorból hozott démonokkal.Sikerélmények nélkül,dacára hogy nem voltam soha rossz parti.De fáradok.Gyáva vagyok,s így visszatekintve az is voltam mindig.Te mit tennél a helyemben?

Figyelt kérdés

2023. júl. 7. 12:01
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Hogyan tennéd?
2023. júl. 7. 14:40
 22/34 anonim ***** válasza:
Terápiás körökben van egy mondás: ha ilyen helyzetben nem mész szakemberhez, akkor "nem fáj még eléggé". Ne aggódj, fogj majd jobban is, és akkor majd menni fogsz.
2023. júl. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
Egy x városban lakom,y qrva messze van a háziorvosom,az is egy feladat volt,hogy a magas vérnyomásomra,és az epilepsziámra gyógyszert tudjak kiiratni.Ezek után hogyan oldjam meg a terápiás kezelést?
2023. júl. 7. 14:48
 24/34 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá háziorvos, keresel egy magán pszichológust, akihez eljársz heti rendszerességgel, munka után. Mások is ezt teszik.
2023. júl. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy sokat utazol.

Ha úgy gondolod nem éri meg, akkor valóban nem fáj eléggé, nem akarsz meggyógyulni.

2023. júl. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Magán pszchihológust?Hol élsz ember?Nem kell válaszolni,már tudom a választ.
2023. júl. 7. 15:01
 27/34 anonim ***** válasza:

Kérdező

Amíg kifogást keresel, nem megoldást, addig nem lesz jobb semmi.

Majd akkor tegyél fel kérdést, ha tényleg kérsz segítséget.

2023. júl. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

Ha nő vagy, akkor igazából nincs is problémád....ha férfi....üdv a klubban, testvér!

Szerintem először azt kellene tenned, hogy próbálj meg írni, nekem segített, vezess depresszió naplót, mondjuk nekem nem segített, mert visszaolvasva újra depresszióba estem 😅😂 de az adott depresszió pillanatában leírni minden olyan dolgot ami benned van, egyfajta megkönnyebbülés érzést ad, egyfajta....feloldozás érzetet nyújt.

DE ezt is gyakorolni kell, olyasmi hatása van mint a sírásnak, pl én nem tudok sírni, ezért eléggé sok érzés kavarog bennem, mert nem tud kecsapódni, de írás közben mintha meg-megindulna a könnycsatorna. 😄

Szerintem ezt otthon egymagad is tudod csinálni. Első lépésnek nem lenne rossz. Tudnám ajánlani a festést is, sokan ledegradálják a festészetet, de nekem ez segített a legjobban. Mondjuk ez is olcsó, kell festék, meg papir, vagy vászon, ez sem egy nagy összeg és eléggé jól kitudod lapátolni az a töménytelen rothadó szart amitől bűzlik a lelked.

Esetleg a zene, tánc, mondjuk ezeket nem próbáltam, mert túl bzisnak éreztem, sport....az meg olyan bevett, olyan "mindenki csinálja", szóval azt azért hagytam.

Könyvek, vannak hihetetlenül jó önismereti könyvek, amiket ha olvasol és értelmezel, úgy, hogy a különböző kifejezéseknek utána nézek neten, hogy mi miből adódik, akkor sikeresen rávezet arra, hogy megimerd a saját betegséged/állapotod, és ez koránt sem elhanyagolható, hogy tudod, hogy az amiben van, az miből indult ki, az agyban, a lélekben milyen folyamatok zajlanak végbe....tehát ez is jót tehet, hogy megismered a betegséged a problémád.

De segíthet még az is, hogy először megpróbálsz odafigyelni magadra, még ez ez az úgymond könnyebbik otthon végezhető dolog, teszem fel ápold a bőröd, a külsőd, nem kell feltétlen edzened, pl nézz utána az anti aging dolgoknak, szerezz be 1-2 krémet, tonikot, hogy foglalkozz magaddal, hogy törődj magaddal, hogy ne érezd magad valami szarnak, akinek csak a halál az egyetlen mentsvára....


Hidd el, ha ezekből max kettőt elkezdenél már jó irányba haladnál, és segítene a haladásban.

Amúgy szerintem neked klinikai szakpszichológus kellene, mert eléggé mélyen vagy, de rohadt nehéz olyan pszichológust találni aki el is vállal, aki azt mondja, hogy oké foglalkozok veled....jah...ha sztk alapon akarsz pszichológust azzal sokra nem mész, ledaralod neki az életed, aztán ennyi, ha pszichológuson gondolkodsz azt inkább magánban ajánlanám, ami elből egy óra 15-25-35 ezer Ft.


Szóval szerintem kezd inkább otthon a dolgokat ezekkel, vagy valamivel ami neked jó.

2023. júl. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
28, mi az, hogy ha nő, akkor igazából nincs is problémája?:DD
2023. júl. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Igen, magán pszichológust. Igen, pénzbe kerül, sok pénzbe. Én egy autó árát költöttem terápiára, de ezt mind MAGAMBA fektettem. Ha autóra költöttem volna, azóta már százszor tönkrement volna, ehelyett lett egy normális életem és harmonikus párkapcsolatom, jobb munkám, önbizalmam, normális kaocsolatom a szüleimmel, támogató baráti köröm... Mindenki maga dönti el, hogy mibe fekteti a pénzét. Nekem életem legjobb befektetése volt a terápia, százszorosan megtérült.

Írd össze, hogy mire mennyit költesz, van-e olyan, amiről le tudnál mondani, és havi pár tízezer forintot befektetni egy jobb jövőbe. Ha nem, akkor maradj az önsajnálatnál és élj úgy 10 meg 20 év múlva is, ahogy most élsz.

2023. júl. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!