Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vonzó e a szülés utáni nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzó e a szülés utáni nő?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kérdésem nem polgárpukasztásnak szánom, és elsősorban férfiak válaszát várom!


Nos, rengeteg családost látok az utcákon, boltokban, plázákban stb. Ilyenkor nem mindig, de sokszor azt szűröm le, hogy az apuka fitt, fiatalos, pörgős, jó kedélyű, míg az anyuka ott cammog mellette, trampli, olyan arcot vág mint akinek az élet is fáj.


Természetesen, az édesanya feladatai borzalmasan megterhelőek és fárasztóak. Nem vitatom azt, hogy miért néznek ki így, csupán csak valljuk be, így IS tudnak kinézni.


Kedves apukák, amellett hogy (jobb esetben) borzasztóan szeretitek azt a személyt, aki a gyermeketeknek életet adott sosem gondolkoztok el?

Ha ránéztek erre a nőre még mindig szép, izgató számotokra? Ha a lelakott külsőhöz még egy idegesítő anyukás jellem is társul, sosem gondolkodtok el? Őszintén nem tudom elhinni azoknak akik azt mondják, minden szép s gyönyörű így, mert kihordta a gyemekem. Igen ez szép és jó, de szemetek van, és bizonyára gondolataitok is ezzel kapcsolatban.



2023. júl. 7. 08:54
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
96%

Szüleim 4 éve váltak el, édesanyám a 43-at töltötte, amikor megismerkedett nevelőapukánkkal. Szeretik egymást, boldogok azóta is, pedig anyum 2 gyereket hordott ki. Nem topmodell alkat, de jól tartja magát és semmiféle idegesítő anyukás jelleme nincsen:)) Ellenben apánkkal csak azért foglalkozik valaki, mert jól kereső állása van, máskülönben semmi vonzó sincs benne. Egész gyerekkorunkban azzal piszkált engem és a húgomat, hogy ne együnk annyit, mert már így is kövérek vagyunk (mondta ezt 130 kilósan, míg mi szerintem baromira átlagos testfelépítésűek voltunk), de ő maga egészségtelenül élt amióta csak összeházasodtak anyummal. 30 éves kora óta erősen kopaszodik, túlsúlyos, biciklit vett magának de egyszer sem ült rá. Még játszani sem bírt velünk, nem hogy önállóan edzzen. Nevelőapukánk egyidős vele, szintén van 2 gyereke az előző házasságából. Ő sportos, energikus, a tökéletes ellentéte vér szerinti apánknak.

És ez csak egy példa, kedves kérdező. Azért, mert te szemügyre vetted az első két családot, aki szembejött veled az utcán, még nem kell messzemenő következtetéseket levonni.

2023. júl. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem szültem, illetve nem is nagyon változtam a legutóbbi kapcsolatom eleje óta.


De volt olyan partnerem, aki viszont igen.


Én csak azt tudom mondani, hogy a szexuális vonzalomba nem csak az esztétika tartozik bele, hanem a közösségélmény is. Számomra fontosabb az, hogy én felszabadultnak érezhessem magam a partneremmel, minthogy a partnerem jól nézzen ki (ami egyébként számomra egy szint fölött feszélyező). Nyilván el tud valaki csunyulni és igénytelenedni olyan szinten, hogy az atyaisten sem visz rá, hogy kívánd, de nekem a természetes folyamatok például nem ez a kategória, az nem akadályoz abban, hogy rámásszak ugyanúgy, HA van vele olyan korábbi emlékem, ami miatt úgy érzem, hogy megéri. Pl volt egy exem, akivel mocsokjó volt a szex, szétmentünk, eltelt pár év, hátrányára változott sajnos, ettől függetlenül mikor legközelebb összefutottunk, ugyanúgy összejárogattunk egy ideig, mert hiányzott, hogy valaki úgy érjen hozzám és megfeleljen az igényeimnek. És ha ez nem egy ex, hanem egy kapcsolatról van szó, akkor mégtöbb érzelem rakódik rá és az méginkább képes ebbe az irányba elbillenteni a helyzetet.


Nyilvánvalóan ha nem ismerném és arról kellene döntenem, hogy itt egy ilyen kinézetű idegen és randizok-e vele vagy felmegyek-e hozzá, valószínűleg nemet mondanék, de egy partnernek amúgy is sokkal többet megengedsz, mert már ismered akkor is, ha változik melletted.



Tldr: a múltbéli szép emlékek csodákra képesek


És egyébként is, a szex közelebb áll a kajához, mint a szobrászathoz. Láttál már embert szaftos ételt zabálni? Nem esztétikus, mikor folyik le a könyökeden a szaft és ki vagy kenve. A kajád sem az. De sokkal finomabb tud lenni, mint mikor odaraknak egy sültretket a tányérad közepére és esztétikusan körülpakolják salátával, hogy hozzá se merj érni és egy disznónak érezd magad (!!!) mellette. És ezen a ponton bukik nekem az esztétika, mint elsődleges szempont. Sokkal többet ront a szexen, ha magadat érzed gusztustalannak és ormótlannak közben, ahogy végignézel magadon, mintha a párod nem tökéletes. És ez azon múlik elsősorban, hogy mit hoz ki a partner belőled.

2023. júl. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
90%
Nah kérdező, beléd folytottuk a szót? 😂
2023. júl. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

Most túl azon, hogy én sem vettem észre, hogy fiatalos, pörgős apukák, és lelakott, trampli anyukák lennének (a fordítottjával gyakrabban találkozok), ettől függetlenül: normális körülmények között az ember átgondolja annak a következményeit akar. Jó, persze, tudom, erre nem mindenki képes. Az egyszeri gyeptéglaagyú alfahím, vagy a kocsma szakon végzett bunkók lehet, hogy nem gondolják ezt át, csak hát lehessen teherbe ejteni a nőt, mert az menő, meg hát nekem is kell gyerek... De aki ennél a szintnél kicsit többre vitte, az azért átlátja, hogy bizony egy gyerek születése változásokkal jár. Maga a terhesség is. De az is, hogy utána alapjaiban változik meg a család szerkezete, hiszen onnantól már lesz még valaki, aki figyelmet, időt, és nem utolsó sorban pénzt igényel. Ép eszű ember ezt tudja, mielőtt belevág, és ha ez neki nem tetszene, akkor nem vágna bele. Sok olyan nő van, aki nem akar gyereket, náluk nem lesz ilyen probléma.

Egyébként meg mielőtt a mostani barátnőmmel összejöttem volna, egy egyedülálló anyukára hajtottam. Energikus, vonzó, szexi, szóval semmiben nem hasonlít az általad felvázolt képre. És ezzel nem ő az egyedüli.

2023. júl. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
90%

23


* fojtottuk


Amúgy szerintem elég jól ledaráltuk (a kérdezőt). :))

2023. júl. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
4%

Kérdező, a napokban tettem ki hasonló kérdést...nem lesz válasz 😄 Illetve de: Jó pasik nincsenek, a nők még jobban néznek ki szülés után, minél több a gyerek annál fittebb lesz a végeredmény. Ha esetleg mégis előfordul, hogy kicsit rosszabbul fest az a férfi hibája. Szívesen!


Amúgy nagyon sok apuka félrekacsintgat vagy próbálkozik vele, mert van szemük. Most jön a 3 fős kommandó és jól lepontoz. De az igazság attól még igazság sajnos.

2023. júl. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
93%
Elhordta magát a kérdező, elkotrodott
2023. júl. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
90%
#26: Az igazság az igazság, de ez szemmel láthatóan neked fáj igazán.
2023. júl. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

Elnézésüket kérem, az embernek dolga is akadhat:D


Átolvastam a válaszaitokat, s aztgondolom a valaszolók többsége nem férfi.


Azonban semmi gond, örülök neki, hogy a ti tapasztalataitok ilyen pozitívak.


A kérdés felvetődése azon észrevételeken alapszik, hogy ezek a bizonyos házaspárok (gyermekes szülők akiket bizony én szoktam látni) férfi tagjai, gyakran vonzóak számomra. Értem ezt úgy, hogy mondhatni oly gen z "ideál" is lehetek, szép vagyok mondhatni, ez nem önfenyezés csak a társadalmi elvárásoknak megfelelek. Tehát a férfi tag számomra vonzó, majd ránézek a hölgy tagra és igen csodálkozom egyet, hogy aztamindenit, őket mi tartja együtt.


Tessék lehet kifigurázni:D

2023. júl. 7. 15:22
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

Magyarul neked nem tetszik.

Hát jó.

Én férfiként mondom, a környezetemben lévő kisgyerekes anyukák zöme egyszerűen kivirágzott szülés után. 5ből 4en konkrétan karcsúbbak is mint korábban voltak, és megjelent bennük valami olyan... nemtudommi, ami sokkalta vonzóbbá teszi őket. Igazán nőiessé válnak.


Persze olyanra is látok példát, ahol eléggé elhízott anyuka. Deee igazából ő a tehrességet megelőző egy évben hízott el.


Igaz, hozzátenném, hogy ehhez az is kell, hogy apuka aktívan résztvegyen a gyermek körüli teendőkben. És bizony ezek az apukák annyira nem csattannak ki az energiától, hiszen sokat éjszakáznak és napközben is helyt kell állniuk.

2023. júl. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!