Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vonzó e a szülés utáni nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzó e a szülés utáni nő?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kérdésem nem polgárpukasztásnak szánom, és elsősorban férfiak válaszát várom!


Nos, rengeteg családost látok az utcákon, boltokban, plázákban stb. Ilyenkor nem mindig, de sokszor azt szűröm le, hogy az apuka fitt, fiatalos, pörgős, jó kedélyű, míg az anyuka ott cammog mellette, trampli, olyan arcot vág mint akinek az élet is fáj.


Természetesen, az édesanya feladatai borzalmasan megterhelőek és fárasztóak. Nem vitatom azt, hogy miért néznek ki így, csupán csak valljuk be, így IS tudnak kinézni.


Kedves apukák, amellett hogy (jobb esetben) borzasztóan szeretitek azt a személyt, aki a gyermeketeknek életet adott sosem gondolkoztok el?

Ha ránéztek erre a nőre még mindig szép, izgató számotokra? Ha a lelakott külsőhöz még egy idegesítő anyukás jellem is társul, sosem gondolkodtok el? Őszintén nem tudom elhinni azoknak akik azt mondják, minden szép s gyönyörű így, mert kihordta a gyemekem. Igen ez szép és jó, de szemetek van, és bizonyára gondolataitok is ezzel kapcsolatban.



2023. júl. 7. 08:54
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
99%
Mutasd légyszi, hol láttad azt a sok fitt, fiatalos, pörgős apukat!
2023. júl. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim válasza:
100%
Én úgy látom, hogy az apukák is sörhasat növesztenek és megkopaszodnak, szóval egalban vannak. ;)
2023. júl. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
96%
Engem a sok lelakott anyuka is érdekel. Szerintem a huszas-harmincas éveiben járó anyukák igencsak jól tartják magukat. Nyílván van kivétel de baráti körben senki sem lelakott vagy idegesítő..
2023. júl. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
98%

Én is kíváncsi lennék hol lehet meglelni ezeket a fitt apukákat....


Egyrészt apuka is ugyan annyit éjszakázik jóesetben, mellette dolgozik. Már nem kipihent.

Másrészt hol törvényszerű, hogy anyuka egy zombi lesz, ahogy te leírtad?


Azért mert láttál erre talán 1-2példát, nem azt jelenti, hogy ez az általános.

2023. júl. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
98%
Én csokos környéken élek, itt minden háznál van 2-3 gyerek és korokból adódóan mindenki szül körülöttem, de esküszöm, nem látok sok fitt, pörgős apukát és lerakott anyukát.
2023. júl. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
97%
A nő nem ( az ugyanis a más asszonya), de a szerelmed, aki a feleséged az igen.
2023. júl. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
83%

Az amatőr általánosítás, és a millió háttérinformáció kihagyásának figyelmen kívül hagyása. A férj megváltozott viselkedése, passzív agresszív stílusa simán kikesziti az anyát

A hormonális változások miatti súlyvaltozas

2023. júl. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
99%
Hát ha apuka fitt és energikus, anyuka meg lelakott az egyetlen dolgot jelent: Apuka baromira nem vesz részt a gyerek nevelésében:D
2023. júl. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
98%
8as megválaszolta :)
2023. júl. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
80%
Hát én a gyerek születése után jobban érzem magam mint előtte. A környezetemben is azt a visszajelzést kapom, hogy jobban nézek ki mint előtte. Amennyiben apuka segít, vigyáz a gyerekre pár órára, amég anyuka elmegy fodrászhoz, kozmetikushoz, akárhová ahova szeretne, akkor nem lesz lelakott.
2023. júl. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!