Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vonzó e a szülés utáni nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzó e a szülés utáni nő?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kérdésem nem polgárpukasztásnak szánom, és elsősorban férfiak válaszát várom!


Nos, rengeteg családost látok az utcákon, boltokban, plázákban stb. Ilyenkor nem mindig, de sokszor azt szűröm le, hogy az apuka fitt, fiatalos, pörgős, jó kedélyű, míg az anyuka ott cammog mellette, trampli, olyan arcot vág mint akinek az élet is fáj.


Természetesen, az édesanya feladatai borzalmasan megterhelőek és fárasztóak. Nem vitatom azt, hogy miért néznek ki így, csupán csak valljuk be, így IS tudnak kinézni.


Kedves apukák, amellett hogy (jobb esetben) borzasztóan szeretitek azt a személyt, aki a gyermeketeknek életet adott sosem gondolkoztok el?

Ha ránéztek erre a nőre még mindig szép, izgató számotokra? Ha a lelakott külsőhöz még egy idegesítő anyukás jellem is társul, sosem gondolkodtok el? Őszintén nem tudom elhinni azoknak akik azt mondják, minden szép s gyönyörű így, mert kihordta a gyemekem. Igen ez szép és jó, de szemetek van, és bizonyára gondolataitok is ezzel kapcsolatban.



2023. júl. 7. 08:54
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező, még ne legyen gyereked
2023. júl. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
96%
A szokásos heti “a nők 25 felett vénasszonyok, a férfiak 70 évesen is dúshajúak kockahassal” kérdés?
2023. júl. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
97%
Ha ez így lenne, egy házas nőnek se lenne szeretője, és senki se jönne össze kisgyerekes, elvált nővel. Ehhez képest viszont a valóság teljesen másképp néz ki.
2023. júl. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
26%
Amelyik nőbe tényleg szerelmes a férfi az vonzó marad a számára , amelyik nő viszont szereti is a férjét/párját az tesz ellene hogy idővel jobban nézzen ki.
2023. júl. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írták előttem is, ahol apuka kicsattan és anyuka testileg-lelkileg leterhelt, ott nincsenek egyenlő részben kivéve a feladatok otthon, illetve a gyerek körül. :) Ez alapvetően nem az édesanyát minősíti, hanem az édesapát, remélem ez számodra is tiszta.
2023. júl. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
3%
15. Édes apa lehet gürizik azért , hogy a családnak legyen mit ennie mondjuk.
2023. júl. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
98%

16. A gyereknevelés annyiból áll, hogy pénzt keres?

Dolgozni a gyerek előtt is járt, gondolom.

2023. júl. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
91%

"Édes apa lehet gürizik azért , hogy a családnak legyen mit ennie mondjuk."


Miért, a nők ingyen vannak otthon? A többség kap csedet és gyedet, ergo apukának nem kell 12 órában kipurcannia.

2023. júl. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

16


Haha, egyszer olvastam egy zseniális cikket, ahol egy nő kiszámolta, hogy az, hogy ő otthon van a gyerekekkel, háztartást vezet, ügyeket intéz, számon tartja a születés- és névnapokat, az orvosokhoz elviszi a családtagjait, a nagy ünnepeken 5 napon keresztül nem csak elkészíti az ételeket, hanem utána el is pakol, el is mosogat, stb. ez mennyibe kerülne. Értsd: ha bébiszittert, házvezetőnőt, titkárnőt, sofőrt tartanának. Valami bődületes összeg jött ki, egy átlagos fizetésű férfinek kb. a teljes fizetése rámenne ezekre a segítőkre.


Szóval... gondolkozni sem árt, mielőtt butaságokat írsz le.

2023. júl. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
96%
Nekem a barátnőim 95 százaléka pontosan ugyanúgy és ugyanolyan jól néz ki, mint szülés előtt. Vékonyak, ápoltak, csinosak. Egy barátnőm hízott meg, de neki is inkább előnyére vált. Előtte nagyon vékony volt, most nagyok a mellei, van persze egy kis hasa is, viszont neki vannak a legszebb lábai, amiket valaha láttam (azok vékonyak és formásak maradtak). Szóval... nem tudom, hol van az a sok lelakott anyuka.
2023. júl. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!