Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvárható az élettársamtól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvárható az élettársamtól hogy átmenetileg segitsen be a hiteleimbe?

Figyelt kérdés

Sajnos volt férjem belekényszerített több hitelbe is. Mivel kicsi gyerekünk van, akit nem tudtam beadni bölcsibe, mert nincs hely, igy nem tudtam visszamenni dolgozni.

Van egy élettársam, ő eltart engem is meg a kisgyereket is, jól élünk, mindig van elég étel, sokat kirándulunk, most a ház felujitására is van pénz.

Nekem viszont lejárt a gyes, amiből meg a szüleimtől kapott pénzből eddig kijöttem, de mostmár nem fogok.

Exem semmibe nem hajlandó beszállni, még gyerektartást se fizet, es hiába került már végrehajtóhoz, az se tud miből vonni, hiába van pénze, megoldja.

Nekem így is nagyon kellemetlen hogy el vagyok tartva, mindig is önálló, független nő voltam, sose akartam ilyen helyzetet.

Es igen kicsit bosszant hogy ő most pár honap alatt összeszed több milliót hogy utána alig legyen rezsi (vagyis mindannyiunk érdeke), en meg azon gondolkozok, hogy fel kell függesztenem a telefon előfizetésem, azzal is nyerek valamennyit...

Elvárhatom tőle még ezt is? Egyszerűen nincs pofám hozzá, én se szeretném azt fizetni amit a párom exe okozott...

Rendőrség, bíroság kegyetlen lassú, évekig tudnak ülni mindenen.


2023. júl. 6. 11:57
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, elöször is jelentsd fel a gyerektartást nem fizető apát. Tök mindegy, melyik szerv mennyire lassú, ezt meg kell lépned.

Én azt is elhiszem, hogy felelőtlenül beleugrottál hitelbe, gondolván hogy a holnap mindig szép lesz.

Azt is értem, hogy nem tudtad beadni a gyerekedet férőhely hiányában.

Az élettársadtól kérhetsz pénz kölcsönszerződéssel, de akkor is kell kezdened közép-hosszútávon magaddal. Keress valamilyen munkát.

És újra ismétlem: a gyerek apját jelentsd fel. Ha ezt nem teszed meg, akkor komolytalan a sírás rívás.

2023. júl. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

11 vagyok, most látom újraolvasva, hogy a válóper még tart.

Ezesetben miért fizetsz hitelt, fizessen a férjed, hiszen még férjnél vagy.

Ha a hitelező viszi amit visz, hát ez van. De miért törlesztgetsz te bármit, ha egyrészt nem is tudod, hogy a tiéd marad-e, illetve ha nincs is nagyon miből???

2023. júl. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

Így van. Miért fizeted a hitelt? Még el sem váltatok hivatalosan.

Amúgy mekkora összeg? Nme mindegy.

2023. júl. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
91%
Szép tőle, hogy így is eltart benneteket. Nem elvárható. Meló, magánbölcsi, fizuból már fogod tudni fizetni.
2023. júl. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
87%
Nem elvárható. Már így túl sokat tett érted.
2023. júl. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Hogy tudjátok eddig húzni a válópert? Maga a bontóper nem tart évekig, hamár hivatalosan elváltatok akkor meg ideiglenes gyermekelhelyezési papírral simán megítélik a gyt-t. Amíg lezajlik a gyermekelhelyezési és a vagyonmegosztási per, addig is kapod, mert elváltatok és te neveled. A házasság felbontását nem szokták évekig húzni.
2023. júl. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
A banknál kérdezted már, hogy át lehet-e ütemezni a hiteledet? Elmész a bankba, elmondod a nyűgödet, és hátha találtok megoldást. Egyszerűen nincs bevételed, nem tudsz miből fizetni.
2023. júl. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, mert személyi kölcsön volt a kérdező nevére. Elvileg közös, de a kérdezőre terhelik, a bank nem vizsgálódik, hogy férjnél van e, főleg ha ilyen providentes vagy cofidises hitel.
2023. júl. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
89%
Oké, akkor segítsen ki, amíg a gyerek oviba nem megy. Július van. Szeptemberben megy oviba, te októberben legkésőbb már dolgozhatsz. Ha a régi helyedre mész vissza, akkor szeptemberben màr a szabidat töltöd, októberben már lesz pénzed. KÖLCSÖN kérj addig is a párodtól és tedd össze a két kezed, hogy ilyen férfit találtál!
2023. júl. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
82%
Nem jogos. Örülj neki, hogy egyáltalán eltart téged. Te hiteled, oldd meg te
2023. júl. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!